"Cagliari" atleido vyr. trenerį © Eurofootball.lt
Kaip ir buvo tikimasi, po nesėkmės prieš "Udinese" šeštadienį "%c00216" klubas atleido vyriausiąjį trenerį Marco Giampaolo.

Stratego vieta komandoje kabojo ant plauko, nes komanda per 16 pirmųjų rungtynių iškovojo vos dvi pergales ir net 10 kartų sužaidė lygiosiomis, iš kurių penkios baigėsi be įvarčių.

Apie galimą trenerio atleidimą jau buvo kalbama prieš mačą, tačiau pralaimėjimas rezultatu 3-1 "Udinese" komandai galutinai "palaidojo" M.Giampaolo darbą.

Susitikimo metu nepatenkintas komandos žaidimu treneris atliko keitimą jau 36 minutę, o po pertraukos pakeitė ir patį į aikštę po keitimo išbėgusį žaidėją. Nepaisant to, kad visą antrą kėlinį "Udinese" rungtyniavo dešimtyje, Sardinijos klubas taip ir nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams ir tik mačui baigiantis pelnė paguodos įvartį.

M.Giampaolo, kuris išgarsėjo po savo puikaus pasirodymo "Ascoli" klube praėjusiais metais, yra trečias atleistas "Serie A" treneris šį sezoną po Attilio Tessero "Ascoli" ekipoje ir "Chievo" komandoje dirbusio Beppe Pillono. Tarp kandidatų treniruoti "Cagliari" minimi buvęs "Siena" treneris Luigi De Canio ir su "Reggina" anksčiau dirbęs Franco Colomba.