BVB sutriuškino lentelės kaimynus © REUTERS nuotr.

Dortmundo „Borussia“ pasiekė svarbią pergalę namuose.

4-ąją pergalę iš eilės Bundeslygoje iškovoję Edino Terzičiaus auklėtiniai 5:1 sutriuškino lentelės kaimynus „Freiburg“ komandą.

17-ąją minutę iš aikštelės už dvi geltonas korteles buvo išvarytas „Freiburg“ gynėjas Kiliannas Sildillia. Netrukus rezultatą BVB naudai persvėrė Nico Schlotterbeckas.

Prieš rungtynių petrauką svečiai visgi sugebėjo išlyginti rezultatą – buvo tikslus Lucasas Holeris.

Po pertraukos „Borussia“ įjungė aukštesnę pavarą. Karimas Adeyemi pelnė įvartį antrose rungtynėse iš eilės, Sebastianas Halleris taip pat pasižymėjo – pirmąsyk oficialiose rungtynėse po to, kai išsigydė sėklidžių vėžį.

Galiausiai pergalę „Borussia“ ekipai įtvirtino Juliano Brandto ir Giovanni Reynos įvarčiai.