S. Dyche'o debiutas pažymėtas netikėtu „Arsenal“ pralaimėjimu © Reuters nuotr.

„Premier“ lygos lyderiai Londono „Arsenal“ sužaidė vienas prasčiausių šio sezono rungtynių.

Prie „Everton“ vairo debiutavęs Seanas Dyche'as kartu su savo vadovaujama komanda 1:0 palaužė Mikelio Artetos auklėtinius.

Pirmajame kėlinyje „irisai“ atakuodami žymiai pavojingiau atrodė, nei svečiai iš Londono. Vaizdas nesikeitė ir per likusias 45 minutes.

59-ąją minutę „Arsenal“ gretose debiutavo iš „Chelsea“ atvykęs Jorginho.

60-ąją minutę įvartį sukombinavo buvęs „Burnley“ duetas – Dwightas McNeilas ir Jamesas Tarkowski. Po centro gynėjo smūgio galva į priekį įsiveržė „Everton“ futbolininkai.

Per likusį rungtynių laiką „Arsenal“ ekipa nebuvo pajėgi išlyginti rezultatą ir išplėšti bent tašką.

Rungtynių gale įvyko konfliktas tarp Oleksandro Zinchenkos ir Neilo Maupay po kurio abu futbolininkai buvo apdovanoti geltonomis kortelėmis.