A lyga: „Panevėžį“ dugne paliekantis „Šiauliai“ nepraranda vilčių dėl pirmojo ketverto © siauliufa.lt nuotr.

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos atidėtos 26-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynės, kuriose susigrūmė FA „Šiauliai“ bei „Panevėžys“. Pranašumą mače įrodė namų ekipa – Saulės miesto atstovai svečius iš Panevėžio nugalėjo rezultatu 2:1 (1:0).

Pirmasis pavojus kilo prie panevėžiečių vartų – galva pavojingai smūgiavo Simonas Paulius, visgi, kamuolys skriejo tiesiai į Vytautą Černiauską. Ilgai netrukus gražią ataką sukūrė ir Siverto Gussias bei Amino Benchaibo duetas, svečius nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartų konstrukcija bei Rolandas Baravykas.

Kėlinio pabaigoje Danielio Romanovskio perdavimas pasiekė Donatą Kazlauską, pastarasis į kamuolį nepataikė taip, kaip norėjo bei savosios progos įvarčiu nepavertė. Paskutinę pirmosios pusės minutę pasižymėti pavyko D. Kazlauskui – po D. Dovydaičio perdavimo į baudos aikštelę kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Rezultatas padvigubėjo 51-ąją minutę, kai savo baudos aikštelėje ranka sužaidė Kasparas Dubra, prie 11 metrų atžymos stojęs Davis Ikaunieks buvo taiklus. Kiek vėliau S. Gussias atliko tolimą stiprų šūvį, tikslas pasiektas nebuvo.

70-ąją minutę Cheikhou Diengas atliko bandymą virš vartų, laikui bėgant D. Kazlauskui pasiekti dublį sutrukdė vartų sargas. Per pridėtą teisėjo laiką rezultatą sušvelnino Federico Palacios, bet laiko panevėžiečiams išplėšti tašką neužteko.

Po sužaistų atidėtų rungtynių „Šiauliai“ išlaiko viltis iškovoti 4-ąją „TOPsport A lygos“ vietą – turi 36 taškus bei rikiuojasi laipteliu žemiau už Gargždų „Bangą“, tuo tarpu „Panevėžys“ su 29 taškais išlieka paskutinėje pozicijoje.

• DonatasV

Šiauliams ne tik dėl ketvirtos vietos kovoti reikia, bet ir kad kitas faktorius tinkamai sukristu. Reikia kad sekmadieni Hegelmann laimėtu LFF taurę, tuomet ketvirta A lygos komanda keliauja į Europą. O dėl Panevėžio, tai gaila. Miestas su futbolo istorija, ilgą laiką buvo be klubo A lygoje ir vėl panašu kad bus kitame sezone. Nuopolis nuo Čempionų iki I lygos per vieną sezoną, čia jau žiauru.