Po išlyginamojo įvarčio į Vilniaus „Žalgirio“ vartus 86-ąją minutę, „Trakų“ puolėjas Dzmitrijus Koubas išlėkė į tribūną, atsisėdo ant pirmos pasitaikiusios LFF stadiono kėdės, ir it sirgalius susidėjęs koją ant kojos delnais pliauškino žiūrėdamas į aikštę.

Įvarčio paminėjimo ritualas prajuokino ne tik LFF stadiono žiūrovus, bet ir visą futbolo pasaulį.

D.Koubas įnešė naujovių į pasaulio pokštininkų tribūną. Panašu, kad praeityje analogiškų gestų dar nėra buvę, todėl „Trakų“ legionieriaus įvarčio vaizdo įrašas greitai apskriejo pasaulio žiniasklaidą.

Kaip linksmai D.Koubas švenčią savo įvartį, rašoma mažų mažiausiai JAV, Didžiosios Britanijos, Turkijos, Belgijos, Lenkijos, Balkanų šalių internetiniuose portaluose.

„Šliuožti ant kelių? Nusiplėšti marškinėlius? Verstis kūliais? Na, vienas žaidėjas Lietuvoje turi geresnį sprendimą. Tai vienas geriausių įvarčio šventimų“, – linksminosi metro.co.uk.

„Pastaraisiais metais matėme daugybę nuostabių įvarčio šventimų. Bet dar nebuvome regėję tokio kūrybingo, drąsaus ir kokybiško pokšto. Bravo, pone Koubai“, – futbolininkui plojo tas pats metro.co.uk.
 

Kiti video