"Žalgiris" sutriuškino "Sūduvą" ir žengė į LFF taurės pusfinalį

SHARP LFF Taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ virtu akivaizdžiu vienos komandos dominavimu. Žalgiriečiai varžovų tvirtovėje šventė įspūdingą pergalę rezultatu 4:1.

Dažnai klydę „Sūduvos“ gynėjai problemų sau susikūrė jau rungtynių pradžioje. Sužaidus 10 minučių, Aleksandras Živanovičius Liviu Antalio perduotą kamuolį sustabdė ranka. 11 m baudinį realizavo pats L. Antalis.

„Žalgirio“ gynėjai taip pat nežaidė labai užtikrintai, bet sūduviečiai nesugebėdavo tuo pasinaudoti.

O sužaidus pusę valandos, krito antras įvartis. Jeremy Manzorro pradėjo ataką, jo perdavimo sulaukusio L. Antalio smūgį Ivanas Kardumas atrėmė, tačiau L. Antalis žaibiškai atliko perdavimą Louisui Oganai, kuris iš arti parito kamuolį į vartus – 0:2.

Netrukus baudos aikštelėje laisvas paliktas Saulius Mikoliūnas šovė virš vartų.

Antrą kėlinį marijampoliečiai pradėjo labai energingai, o svečiams atsirado galimybės kontratakuoti. Vieno tokio greito išpuolio metu 62 minutę po Rolando Baravyko perdavimo L. Ogana pelnė antrą savo įvartį

70 minutę dublį įformino L. Antalis. Pirmą rumuno smūgį I. Kardumas atmušė, tačiau L. Antalis pasirodė greitesnis už varžovus ir antru bandymu vis tik pasižymėjo.

Po poros minučių „Sūduvai“ garbės įvartį pelnė Giedrius Matulevičius – 1:4.

Nepaisant įnirtingų sūduviečių bandymų išsigelbėti, žalgiriečiai nesunkiai išsaugojo solidų pranašumą ir žengė į SHARP LFF Taurės pusfinalį.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Darkooo
Darkooo (Vilniaus Žalgiris) 09-02 16:30
20 3
manyčiau, kad Škotijoje žaistas mačas ketvirtadienį savo pėdsaką paliko, tikrai jautėsi, kad Sūduva kiek pavargusi. Antra vertus, nepasisekė marijampoliečiams, teko žaist prieš Žalgirį tada, kai jis kone formos pike. Po Sevillos Žalgirio forma tikrai įspūdinga, pramušė pagaliau ir Ogana, kuris mačo metu tikrai matėsi ryškiai, tad nieko gero nesišviečia Sūduvai ir po poros savaičių, kur gali spręstis A lygos intriga dėl pirmos vietos.
Cituoti
katalonas79
katalonas79 (FC Barcelona, Argentina) 09-02 18:07
7 0
Na Sūduva, dabar tikrai nėra geriausios formos, nepridėjo naudos ir daug mažiau poilsio, bet iš dalies, galės dabar koncentruotis tik į A lygą, nors dvi rungtynės ir nėra daug iki LFF taurės pabaigos, bet žinant, kad Sūduva dabar yra sužaidusi mažiausiai rungtynių dėl LFF, gal tokia baigtis gali išeiti ir į naudą. Dabar visa koncentracija, bus tik į A lygą, ir labai daug lems ateinančios Sūduvos rungtynės su Žalgiriu, ten būtų gerai iškovoti bent lygiąsias..
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 09-02 17:03
10 5
ar tik nepasikartos praeitų metų istorija, tik į kitą pusę
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 09-02 17:18
6 5
tai daugelis Europos klubų nesugeba. Tik TOP klubai, kurie turi itin gilias sudėtis, gali sėkmingai žaisti po kelias rungtynes per savaitę. Kita vertus, Sūduvos fanai nuo sezono pradžios aiškino kad Sūduva visa galva stipresnė už Žalgirį, taigi Sūduva žaisdama namie viena koja turėjo apžaisti tą silpną Žalgirį be kalbų
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 09-02 17:33
6 8
manau Žalgiris vistiek būtų laimėjęs, tik mažesne persvara, tai kaip ir nėra skirtumo
Cituoti