"Žalgirio" košmaru tampantis "Stumbras" vilniečius įveikė jų pačių aikštėje

2018-06-16 16:23:36 A lyga Vilniaus Žalgiris FC Stumbras

Kauno „Stumbras“ Vilniuje iškovojo bene skambiausią pergalę Lietuvos čempionate per visą klubo istoriją. Mariano Barreto kariauna išvykoje Lietuvos futbolo A lygos 16-ojo turo rungtynėse 1:0 (0:0) nugalėjo antroje vietoje žengiantį sostinės „Žalgirį“.
 
Vilniečiai šalies čempionate prieš ambicingą Kauno ekipą negali laimėti net keturiuose mačuose iš eilės.
 
Pirmame kėlinyje šeimininkai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau „Stumbras“ atkarpomis prispausdavo Aurelijaus Skarbalius kariauną jos pačios aikštės pusėje. 38-ąją minutę atliktas nemalonus „Žalgiriui“ keitimas: traumų šiame sezone kamuojamas saugas Jeremy Manzorro nebegalėjo tęsti rungtynių bei buvo pakeistas.
 
Po gana blankių 43 minučių komandos pirmo kėlinio pabaigoje apsikeitė pavojingomis progomis. Po Kgaogelo Sekgotos aukšto perdavimo galva šalia vartų smūgiavo oro dvikovą prieš Donovaną Slijngardą laimėjęs Marcosas Junioras, kitoje aikštės pusėje Marquinhoso smūgį Rodrigo Josviaki atrėmė, bet būtų buvęs bejėgis prieš Tomašo Šimkovičiaus bandymą. Kauniečių laimei, vienas iš „Žalgirio“ lyderių nepasinaudojo fantastiška proga pasiųsti svečių į nokdauną.
 
Antrame kėlinyje kauniečiai rungtyniavo taip pat aktyviai ir 59-ąją minutę pelnė vienintelį susitikimo įvartį. Standartinės padėties metu kamuolys atšoko Agostinho, kuris jį pasiuntė atgal į baudos aikštelę, o ten nuo Lino Klimavičiaus atitrūkęs M. Junioras tiksliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą.
 
Žalgiriečiai kurį laiką buvo pasimetę ir tuo „Stumbras“ sykį galėjo pasinaudoti. Greitos atakos metu Kgaogelo Sekgota prasiveržė arčiau vartų, bet iš maždaug 20 metrų smūgiavo pro šalį.
 
„Žalgiris“ rungtynių pabaigoje užgulė varžovų vartus ir surengė nemažai aštrių išpuolių. Vis dėlto daug akcentuotų smūgių atlikti nepavyko. Sykį T. Šimkovičius mušė netiksliai, o po keitimo aikštėje pasirodęs Tomašas Malecas galva smūgiavo visiškai greta virpsto.
 
Penktą pergalę šį sezoną iškovojęs „Stumbras“, savo sąskaitoje turintis 19 taškų, įsitvirtino penktoje turnyro lentelės vietoje. Savo ruožtu „Žalgiris“ su 31 tašku 8 taškais atsilieka nuo Marijampolės „Sūduvos“, kuri dar yra sužaidusi maču mažiau.

Turnyrinė lentelė:

Įvertinimas: 4 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


1DerFul (Arsenal FC) 06-16 16:43
11 3
8 taškai ir Sūduva dar vienom mažiau sužaidę
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 06-16 18:24
7 3
Žalgirio žaidimas šiandien baisus buvo. Pasai žiauriai netikslūs, judėjimas blogas, kamuolio ir aikštės vidurio nevaldo, agresyvumo nerasta. Ir dar Manzoro traumą gavo. Blogai. ėl neskirto baudinio - net centrinėje tribūnoje girdėjosi kamuolio pliaukštelėjimas į ranką Lyg ir aiškus baudinys, bet teisėjas kažkodėl kitaip traktavo. Na bet aš to neskirto pendelio labai nesureikšminu, IMHO lemiamas faktorius visgi buvo tragiškas Žalgirio žaidimas
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 06-16 18:36
2 1
tai kiekvieną vasarą būna pokyčių Žalgirio sudėtyje, nematau priežasčių kodėl šiemet turėtų būti kitaip
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 06-16 21:47
0 1
Dinamo Wilno, man iš tikrųjų įdomi tavo motyvacija. Tarkim aš esu esu Vilniaus Žalgirio sirgalius (nuo vaikystės, niekas nekeičiau palaikomos komandos) - natūralu kad aš noriu kad žalgris laimėtų, taptų čempionais, kažkada išeitų į eurotaurių grupes ir pan. O ko tu nori, kas tave verčia stebėti rungtynes,reaguot ir rašinėti komentarus? Aš suprantu kad tu esi prieš Žalgirį, bet tu turi būti ir už kažką?
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 06-16 21:25
0 1
ne bajeris. Aš suprantau kad tu nekenti Žalgirio ir kuo žalgiriui blogiau tuo labiau džiaugiesi. Tai ir pasveikinau tave. Kas vėl blogai? Ar tu visąlaik nepatenkintas?
Cituoti