Z. Zidane'as nepanikuoja: "Mūsų laukia geras sezonas"

2019-07-27 13:28:54 Real Madrid C.F. Zinedine Zidane

Madrido "Real" komanda pasiruošimą sezonui Jungtinėse Amerikos Valstijose užbaigė liūdna nata.

Paskutinėse Tarptautinės čempionų taurės rungtynėse Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai rezultatu 3:7 pralaimėjimo "Atletico" futbolininkams. Vienu metu "rojiblancos" turėjo persvarą rezultatu 0:6.

Po rungtynių kalbėjęs Zinedine'as Zidane'as pripažino, kad šios rungtynės virto tikru košmaru, tačiau taip pat pabrėžė, kad tai neturėtų padaryti jokios įtakos oficialiame sezono startui.

"Mes esame motyvuoti", – iškart pasakė Z. Zidane'as. – Neturiu jokių abejonių dėl to. Esu įsitikinęs, kad mūsų sezonas bus geras".

"Mes negalime būti patenkinti tuo, kas įvyko šiandien. Nepaisant to, esu įsitikinęs, kad turiu tinkamą komandą artėjančiam sezonui.

Manęs ši situacija nejaudina, tačiau pralaimėjimas skaudina. Mes niekada nežaidžiama dėl pralaimėjimu, todėl tai yra skaudu. Mes negalime pamiršti to, tai tikrai buvo blogos rungtynės.

Mūsų rungtynių pradžia buvo katastrofiška. Mes neturėjome jokių atsakymų varžovams, kai rezultatas tapo 0:2. "Atletico" į šias rungtynes pažiūrėjau itin rimtai, mes – ne", – užbaigė strategas, kuris iki transferų lango pabaigos vis dar tikisi sulaukti pastiprinimo saugų grandyje.

Įvertinimas: 4 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 07-27 14:32
7 2
Daug darbo laukia.. Tikiuosi kažkoki planai yra ir Nacho ginyboi nestovės.
Cituoti
 Matracas (Club Atletico de Madrid S.A.D. , Nyderlandai) 07-27 17:35
4 1
Jo draugiškas rungtynes irgi reikia žaisti, aišku galima eksperimentuoti ir tt., bet jeigu komanda nenusiteikusi ar nesugeba normaliai žaisti reikia arba išvis nežaist draugiškų arba treneriui rimtai pakalbėti su žaidėjais
Cituoti