Z. Zidane'as: "La Liga" pirmenybėse nėra lengvų rungtynių"

Vyriausiasis Madrido "Real" komandos treneris Zinedine'as Zidane'as mano, kad Ispanijos "La Liga" pirmenybės yra pajėgiausios visoje planetoje.

Šį sezoną "La Liga" pirmenybėse nėra ryškaus favorito – lyderio pozicijoje jau spėjo pabuvoti lygos naujokė "Granada", taip pat Madrido "Real", "Sevilla" ir "Barcelona" klubai.

Vakarykštėse rungtynėse taškus prarado visi trys pagrindiniai kandidatai į titulą – trečią pralaimėjimą šiame sezone patyrė "Barca", o abu Madrido klubui liko be pergalių prieš Sevilijos komandas.

Po rungtynių su Sevilijos "Real Betis", kuriose Madrido "Real" taip ir nepasiekė įvarčio, Z. Zidane'as sulaukė klausimo, ar tokie netikėti rezultatai yra susiję su tuo, jog lyderiai yra susilpnėję, ar tiesiog kitos komandos darosi vis pajėgesnės.

"Manau, kad abu teiginiai yra teisingi", – pasakė Z. Zidane'as. – Tiesa, kad turnyrinės lentelės viršūnėje esančios komandos prarado nemažai taškų, tačiau manęs tai nestebina – "La Liga" yra geriausia lyga pasaulyje, todėl lengvų mačų čia paprasčiausai nėra".

"Tai darosi vis akivaizdžiau kiekvieną sezoną. Bet kuri komanda gali pridaryti nemalonumų ir dėl to aš šią lygą vadinu geriausia pasaulyje. Nėra lengva laimėti šių pirmenybių, todėl triumfas sezono pabaigoje yra labai "saldus", – kalbėjo strategas.

Paklaustas apie VAR kontroversiją rungtynėse su "Real Betis", kai nebuvo skirtas 11 m. baudinys į varžovų vartus, nors ir jų gynėjas sužaidė ranka baudos aikštelėje, Z. Zidane'as į šias diskusijas pernelyg nesileido: "Aš mačiau žaidimą ranka, bet kiekvienas ją interpretuoja skirtingai. Teisėjas nusprendė epizodo neperžiūrėti VAR sistema, priėmė savo sprendimą ir turime tai gerbti."

Iki šio sekmadienio rungtynių Madrido "Real" ir "Barcelona" klubui, sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau, turi po 22 taškus ir yra turnyrinės lentelės viršūnėje.

Įvertinimas: 4 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 11-03 13:00
7 1
Tai kad visose lygose favoritai kažkaip pasileidžia nuo autsaiderių ir t.t
Cituoti