Z. Ibrahimovičius įvarčiu prisidėjo prie "AC Milan" pergalės, "Lazio" tęsia įspūdingą pergalių seriją

2020-01-11 18:04:27 Serie A

Šeštadienį startavo 19-asis "Serie A" turas.

Pergalę išvykoje šventė "AC Milan" futbolininkai, kurie rezultatu 2:0 palaužė "Cagliari" ekipą.

Abu įvarčiai krito antroje mačo dalyje, o svečius į priekį 46-ąją minutę išvedė Rafaelis Leao.

Milano ekipos pergalę 64-ąją minutę įtvirtino visai neseniai į Italiją sugrįžęs Zlatanas Ibrahimovičius.

"AC Milan" ekipai tai buvo pirmoji pergalė po trijų nelaimėtų susitikimų "Serie A" pirmenybėse.

Kitose rungtynėse jau dešimtąją pergalę iš eilės iškovojo "Lazio" ekipa, kuri namuose 1:0 įveikė "Napoli" futbolininkus.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 82-ąją minutę, kuomet iš varžovų vartininko kamuolį perėmęs Ciro Immobile pasiuntė jį į vartų tinklą.

"Lazio" ir toliau užtikrintai žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

2 0
Bet kuriam šitas senis europos klubui atneštų naudos...
Cituoti
 Vaidas Vaidukas 01-11 21:12
3 3
Kas čia per ***i komentuoj, pasiduchins prieš CR,tai jie žais vienas prieš vieną, kaip ten pasiduchins?
Cituoti
GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 01-12 09:52
0 1
Kaip Napoli vartininkas prigrybavo... Pabandė pažaisti kaip Neuer, nepaėjo Pralošė komandai rungtynes.