Willianas tiki, kad "Chelsea" varžysis dėl trofėjų šiame sezone

Iš Edeno Hazardo 10-ąjį numerį perėmęs Willianas tiki, kad Londono "Chelsea" komanda šį sezoną kovos bent dėl kelių trofėjų.

Prie komandos tik rugpjūtį prisijungęs 31-erių metų brazilas supranta, kokia yra didelė E. Hazardo netektis, tačiau vis dar tiki kitų žaidėjų pajėgumu ir šansais varžytis dėl svarbiausių trofėjų.

"Manau, kad "Chelsea" šį sezoną gali laimėti keletą trofėjų", – "Sky Sports" citavo žaidėją. – Žinau, kad bus sudėtinga, tačiau tas pats būna kiekvienais metais".

"Nėra lengva, kai vienos vasaros metu prarandi tokius žaidėjus kaip Luizą ir Hazardą. Visgi mes turime keletą jaunų ir talentingų žaidėjų, kurie gali duoti daug šiai komandai bei ateityje tapti vienais geriausių pasaulyje. Manau, kad mūsų komanda yra puiki."

"Chelsea" yra didelis klubas, o marškinėliai – sunkūs ir nešantys atsakomybę. Kai šis klubas varžosi kokiame nors turnyre, mes turime jį laimėti.

Tai nepriklauso tik nuo žaidėjų ar trenerių, kiekvienais metais mes norime laimėti kažką ir, manau, kad šį sezoną galime padaryti kažką gero", – pasitikėjimo kupinas kalbėjo Willianas.

Įvertinimas: 8 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Aš Audrius 09-12 12:32
11 1
Potencialo yra, bet bus sunku. Aisku tauriu turnyruose reik susiimt, nes UEFA ir Premier lyga siemet tikrai neikandama
Cituoti
 Blue blood 09-12 15:29
4 4
Na imanoma pasirodyti tikrai aukstame lygyje ta jau irodeme pries grandus ir sistigavus visa pagrinda galima kovoti ir laimeti
Cituoti
Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 09-12 14:26
3 5
EPL traukinys realiai jau nuvažiavo sezonui neprasidėjus. Faktas jeigu iškris iš CL grupei turi progu laimėt nebent europine taure
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 09-12 13:03
9 11
Nezinau, man jiems kokia 6 vieta Anglijoje svieciasi. Jeigu isvis nepatirs visisko fiasko Bet siaip sekmes Chelsiui, legendinis klubas
Cituoti
 Nelegalass10 09-12 12:57
3 12
Kalba kaip kokia cristina tipo laimes uefa siemet,bet vel matysi finala kaip savo ausis;DD
Cituoti