"Watford" ekipa išvijo vyr. trenerį

2018-01-21 13:42:56 Premier League Watford FC

"Watford" ekipa oficialiai pranešė, jog nusprendė atsisveikinti su vyr. treneriu Marco Silva.

40-metis portugalas buvo giriamas už rezultatus pirmoje sezono dalyje ir netgi pradėtas sieti su Liverpulio "Everton" klubu, tačiau vėliau ekipa pateko į duobę ir dabar "širšes" nuo iškritimo zonos skiria vos 5 taškai.

Klubo vadovų kantrybės taurę perpildė vakar 0:2 patirtas pralaimėjimas "Leicester City": komandai.

Apie perspektyvaus trenerio įpėdinį kol kas nepranešama.

M.Silva praeityje yra vadovavęs tokiems klubams kaip Lisabonos "Sporting" ar Pirėjo "Olympiacos".

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Expery 01-21 18:17
1 1
P.S ir beja kalbu apie MID ar LOW komandas, aisku tokie,kaip MU,Chelsea ar Man City gali sau leisti istaskyti kelis liamus ant treneriu, bet ne tokios komandos kaip Watford.
Cituoti
Expery 01-21 18:15
1 2
Huddersfield, bybiu nebuvai siandien pasertas? Ko toks agresyvus, lavone as nesakau butent apie sita, bet pamatysi, kad vel paims Marka Hughes , ar kita EPL treneri, cia kaip su Allardyce kuris metu metus nerodo jokio rezultato, bet vaiksto per EPL komandas kas metus, kitas Pardew visiskai per visa savo karjera nieko neirodes treneris bet vis tiki juo EPL. Steve Bruce, Paul Lambert, Tony Pulis vardinciau ir vardinciau.
Cituoti
Expery 01-21 14:03
4 5
Na tuoj vel koki buvusi EPL treneri paims, kuris nieko neirode su kitom komandom ir bus tas pats. Didziausia problema, kad yra ratas treneriu ir jie tiesiog keiciasi komandomis o nauju veidu nelabai nori prisileisti, nes kam konkurencija?? Sava mafija. Todel EPL viska turi ir pinigus ir puikias salygas, bet niekad nieko nepasiekia, nes treneriai prasti, tuoj koki Ronalda Koemana, Marka Hughes ir panasiai.
Cituoti