V.Urbonas: "Tenka konstatuoti faktą, kad buvome silpnesni"

2019-11-15 08:00:12 Lietuva Valdas Urbonas

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas po skaudaus pralaimėjimo Europos čempionei Portugalijai konstatavo, kad varžovai buvo ženkliai stipresni.

“Pralaimėjome stipresnei komandai. Rezultatas atspindi įvykius aikštėje. Aišku, tikėjomės geresnio rezultato. Bet žiūrint realiai neturėjome ką priešpastatyti Portugalijos geram žaidimui.

Nespėjome perdengti zonų, gerai žaisti vienas ant vieno. Akcentavome organizuotą ir disciplinuotą gynybą, bet nesisekė apginti savo vartus. Tenka konstatuoti faktą, kad buvome silpnesni ir pripažinti portugalų jėgą“, - po rungtynių žiniasklaidai kalbėjo V. Urbonas.

Pasak lietuvių, apmaudu, kad tiek rungtynėse Vilniuje, tiek šį kartą nesėkmingai susiklostė rungtynių pradžia.

“Tiek pirmose tarpusavio rungtynėse, tiek ir dabar pradžioje praleidome baudinį. Antrojo kėlinio pradžia irgi buvo nesėkminga, praleidome du įvarčius. Tai apsprendė tolimesnę rungtynių tėkmę ir rezultatą“, - teigė V. Urbonas.

Įvertinimas: 1 12
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Roslanas Skultinas 11-15 09:20
23 2
As neisivaizduoju kam jie vazioja vapse zaisti futbola vien jauciu tam kad po europa pasivazineja uzdyka ir kad viezbucios ismiegot ir pavalgyt gaut
Cituoti
 BAYERN LTU (Bayern Munich FC) 11-15 09:49
12 1
Tai dar tegul dziaugiasi jog portugalu relizacija slubavo kitaip laisvai galejo 10-0 but
Cituoti
 Blue blood 11-15 09:14
9 1
Koki fakta tai realybe begiku rinktine nieko kitame sporte nepasieks
Cituoti
 Arse4everrr 11-15 22:03
0 1
Sveiki, atsisiuskite Monese programele, registruodamiesi iveskite pakvietimo koda EDGAR453 , uzsisakykite nemokama kortele ir gaukite 15 Euru dykai atlike pirma atsiskaityma su sia kortele ( pinigai ikris per 48 val.) .
Cituoti