Vokietijos taurės pusfinalis. "Alemannia Aachen" - "Borussia Mönchengladbach"

2004-03-16 19:50:00
"Alemannia Aachen" planuoja rytojaus varžybose pateikti antrąją iš eilės staigmeną - nugalėdama "Borussia Mönchengladbach" klubą. Borussia komandos pergalės atveju, jiems tai būtų trečiosios finalinės varžybos klubo istorijoje.

Praeitame taurės ture Alemannia klubas pasiekė ispūdingą pergalę prieš FC Bayern ekipą. Aachen klubo treneris akcentavo itin gerai sužaistą pirmąjį kėlinį. Treneris komentavo, kad ir būsimosiose rungtynėse didelę reikšmę turės pirmasis kėlinys, ir jei, jis bus sužaistas taip, kaip mače su Bayern, tada galime tikėtis Aachen klubą išvysti taurės finale.

Aachen šiuo metu 2-oje Bundeslygoje užima 4-ąją vietą. Tačiau klubo tikslas yra patekti į Bundeslygą.
Pagrindinė jų kova laukia Gegužės 24 d. dvikovoje su Karlsruher SC. Pergalės atveju, jie turėtų puikų šansą kitamet žaisti su stipriausiais šalies klubais.

Borussia atvejis yra višiskai skirtingas - jų tikslas išlikti stipriausioje lygoje ir jiems teks stipriai pasistengti, norint tai įvykdyti.

Ypatingas vakaras taurės derbyje bus Borussia vartininkui Clausui Reitmaieriui, kadangi tą dieną jam sukaks 40 metų. 'Būtų puiku, jei aš per savo jubiliejų, padėčiau komandai iškovoti pergalę', kalbėjo žaidėjas.
Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.