Vokietijos ir Švedijos jaunimo pergalės © Eurofootball.lt
Antrojoje Europos jaunimo (iki 21 metų amžiaus) čempionato dienoje pergales iškovojo turnyro šeimininkė Vokietija ir Švedijos vienuolikė, įveikusios atitinkamai Šveicarijos bei Portugalijos rinktines.

Vokietija - Šveicarija 2 - 1
21' Benjamin Auer [1 - 0]
63' Thomas Hitzlsperger [2 - 0]
75' David Degen [2 - 1]

Čempionato šeimininkai, nepaisant vieno komandos lyderių Lukaso Podolskio traumos, iškovojo pergalę prieš kaimynus šveicarus. 21 minutę po Görlitzo perdavimo Aueris galva pasiuntė kamuolį į vartus, o sužaidus kiek daugiau nei valandą, tiksliu smūgiu ataką užbaigė Hitzlspergeris. Šveicarams paguodos įvartį įmušė Davidas Degenas, pasinaudojęs atšokusiu kamuoliu.

Švedija - Portugalija 3 - 1
28' Hugo Almeida [0 - 1]
40', 50' Johan Elmander [1 - 1, 2 - 1]
71' Stefan Ishizaki [3 - 1]

Švedijos rinktinė atsigavo po nesėkmingos rungtynių pradžios ir laimėjo dviejų įvarčių skirtumu. Portugalai pradėjo mačą užspausdami varžovus ir Hugo Almeida smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį. Švedai atsigavo likus dešimt minučių iki kėlinio pabaigos, kai Stefanidis įsiveržė puikiu reidu ir atliko perdavimą Elmanderiui, kuriam teliko pasiųsti kamuolį į vartus. Sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje Elmanderis pasižymėjo dar kartą, o Švedijos pergalę užtvirtino Ishizakio smūgis.

Tuo tarpu A grupės antrosios rungtynės bus žaidžiamos šiandien - 16:30 staigmeną pateikusi Baltarusijos rinktinė susitiks su Kroatija, o 21:45 Italijos vienuolikė kausis su Serbijos ir Juodkalnijos ekipa.