"Vėtra" nusileido Rumunijos ekipai © Eurofootball.lt
Vilniaus "Vėtros" futbolininkai išvykoje pralaimėjo pirmąsias Intertoto taurės pirmojo etapo rungtynes Rumunijos Clujo "CFR Ecomax" ekipai rezultatu 3-2. Atsakomasis mačas bus žaidžiamos kitą sekmadienį, 18:00 valandą, Vilniaus "Vėtros" stadione.

Clujo "CFR Ecomax" 3 - 2 Vilniaus "Vėtra"
2' [1 - 0] Cosmin Tilinca
9' [1 - 1] Darvydas Šernas
11' [2 - 1] Adrian Anca (iš 11 metrų baudinio)
12' [3 - 1] Cosmin Tilinca
85' [3 - 2] Artūras Steško

Rungtynės 10 tūkstančių žiūrovų talpinančiame "Cluj Napoca" stadione prasidėjo labai rezultatyviai. Antrąją mačo minutę šeimininkai įsiveržė į priekį, kai puolėjas Cosminas Tilinca pasiuntė kamuolį į vartus.

Jau devintą minutę jaunasis Darvydas Šernas atstatė pusiausvyrą, bet po trijų minučių "Vėtra" atsilikinėjo jau 3-1 - 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Adrianas Anca, o jau kitos atakos metu Cosminas Tilinca į savo sąskaitą įsirašė ir antrą įvartį rungtynėse.

Po tokios įvarčių krušos žaidimas aprimo ir penktą kartą kamuolys vartuose atsidūrė tik mačo pabaigoje, pasižymėjus svečių saugui Artūrui Steško. Nepaisant neigiamo rezultato sostinės ekipa turi puikius šansus prasimušti į antrąjį etapą. Tam "Vėtrai" Vilniuje užteks pergalės minimaliu rezultatu 1-0.