Vėl per žingsnį nuo istorinio pasiekimo likęs V. Čeburinas: "Šiemet skauda labiau"

2019-08-30 09:45:40 Europos lyga FK Sūduva

Marijampolės "Sūduvos" komanda ketvirtadienį vakare įsitikino, kad meluoja ir trečias kartas.

Lietuvos čempionai Vengrijoje kovėsi dėl patekimo į UEFA Europos lygos grupių etapą. Pirmoje dvikovoje nulinėmis lygiosiomis su "Ferencvaros" ekipa sužaidusi "Sūduva" atsakomoje dvikovoje patyrė nesėkmę 2:4 ir trečią kartą iš eilės atranką paliko paskutiniajame etape.

Su pralaimėjimu Vengrijoje buvo sunku susitaikyti ir "Sūduvos" vairininkui Vladimirui Čeburinui.

"Mums tai buvo labai dramatiškos rungtynės. Iš pradžių pirmavome, vėliau išlyginome rezultatą, bet futbole ne visada baigiasi taip, kaip norėtųsi. Tas įvartis į rūbinę buvo labai sunkus psichologiškai. Rungtynės – neblogos, tačiau nesėkmingos", – 15min citavo strategą.

"Varžovai ir pirmaudami turėjo savo šansų, bet mus gelbėjo vartininkas. Manau, kad žiūrovai turėjo likti patenkinti reginiu. Turėjome gerą šansą patekti į grupių etapą, ta suprantome, tačiau varžovai vis dėlto buvo stipresni", – tęsė M. Čeburinas.

2017-ais metais "Sūduva" dėl patekimo į grupių etapą varžėsi su Razgrado "Ludogorec", praėjusiais – su Glazgo "Celtic". Kaip teigė M. Čeburinas, šis pralaimėjimas prieš vengrus kol kas yra skaudžiausias.

"Jei nuoširdžiai, šiemet skauda labiau. Mes jautėme, kad tai gali būti tas laikas, tie metai. Visgi kažkur nepadarėme kažko iki galo", – pridūrė strategas.

Įvertinimas: 21 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Capita (FC Barcelona) 08-30 11:53
28 2
Galų gale yra smagu matyti aukšto lygio futbolą, o ne A lygos kovas. Gaila,kad baigėsi ne taip kaip visi norėjo, tačiau tai rodo, kad bent vienas klubas siekia kokybės ir tikslų. Taip populiarindamas lietuvos vardą, jei rinktinei nepavykstą, bet klubas! Kaip sakoma trečias kartas nemeluoja, o ketvirtas garantuoja! Kitais metais būsime dar stipresni
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 08-30 15:18
3 0
už kokius pinigus tą naują stadioną statyti ir kam Marijampolei du (jeigu su senuoju trys stadionai), galima šitą paremontuoti, jei reikia tribūna pristatyti ir viskas.
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 08-30 10:29
6 4
ech gaila, visam Lietuvos futbolui tai galėjo būti šioks toks postūmis, šiaip kai čempionate yra bene vienintelis varžovas Žalgiris, sunku kažkaip išmokti tokias įtemptas rungtynes žaisti. Kitas reikalas, kad fizika pas sūduvius nustebino iš blogosios pusės, visiškai pabaigoje nebepabėgo.
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 08-30 13:53
1 9
Dvejopi jausmai. Aišku gaila buvo puikūs šansas žengti istorinį žingsnį. SŪDUVA septynmyliais žingsniais auga kiekvienais metais komanda konkurencinga bet toli gražu dar netruakia europos lygos. SŪDUVA jau galėtų drąsiai galvoti ir apie stadioną naują
Cituoti