V.Dambrauskas tapo Vilniaus "Žalgirio" treneriu

zalgiris-vilnius.lt 2014-12-17 19:06:08 A lyga Vilniaus Žalgiris
Netrukus 38-ąjį gimtadienį švęsiantis futbolo specialistas vyriausiojo trenerio poste pakeis jau anksčiau su Lietuvos čempionais atsisveikinusį Mareką Zubą.
 
V. Dambrauskas pastaruosius ketverius metus praleido Panevėžio “Ekrano” klube, kuriame dirbo ir pagrindinės, ir jaunimo komandos treneriu.
 
Perspektyviems futbolininkams padedantis atsiskleisti V. Dambrauskas savo laiku treniravo Lietuvos U-17 ir U-19 rinktines.
 
Futbolo paslapčių naujasis “Žalgirio” strategas mokėsi Anglijoje, kur dirbo “Manchester United” futbolo mokykloje, “Fulham” ir “Brentford” klubų jaunimo akademijose, taip pat treniravo “Kingsbury London Tigers” vyrų komandą.
 
Londone sporto mokslų ir treniravimo studijas baigęs V. Dambrauskas žinias toliau gilina Lietuvos sporto universitete, kuriame sėkmingai siekia magistro laipsnio.
 
Oficialus naujojo Vilniaus “Žalgirio” ekipos trenerio pristatymas įvyks ketvirtadienį 10 valandą ryte Vilniaus miesto savivaldybėje.
Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


o (FK Ekranas, Arsenal FC) 12-17 20:44
18 3
jei ka Valdas geras treneris , net ir tavo patinkanciam mu dirbo, o ir jo mokejimas taktikas pasirinkti labai geras, bet klausimas ar jis tures autoriteta zalgiri , ir ar suvaldis viresnius zaidejus??
Cituoti
Extra
Extra 12-17 19:35
10 1
Niekas jo neatleido, tiesiog abipusiu sprendimu buvo nutraukta sutartis. Tiksliau, pats Marekas panoro išvykt.
Cituoti
Caloso (Arsenal FC, Lietuva) 12-18 12:45
3 0
gaila, kad jis nebetreniruos ekrano, bet labai dziaugiuos kad zalgirio treneriu bus, as isvis manau kad jis galėtu ir lt rinktine treniruot, bet pradziai ir zalgiris gerai bus , man tas treneris ziauriai patinka su savo futbolo ismanymu, ir tai ka jis dare su FKE buvo ziauriai grazu gaila , kad dėl tu varzybu pardavinėtoju jis išėjo...
Cituoti
sarchanas7 (Real Madrid C.F., Manchester United FC) 12-17 20:17
8 8
nu reiskia ir toliau virs savo sultyse,savam cempionate.nesuprantu,kaip nedaeina pas mus lietuvoj,kad visu pirma reikia ivestuoti I treneri,man tas nesuprantama.
Cituoti