"Valencia" ir "Athletic" išsiskyrė be įvarčių, I. Aspas pasižymėjo "hat-tricku"

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 10-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko Cheronoje, kur vietos "Girona" priėmė Madrido "Rayo Vallecano". Po atkaklios kovos triumfavo šeimininkai, kurie pergalės nebuvo iškovoję šešias rungtynes iš eilės.

"Girona" į pergalę atvedė du įvarčius pirmajame kėlinyje įmušęs Portu. 61-ąją minutę Alejandro Galvezas sugrąžino intrigą, tačiau "Girona" daugiau nepraleido ir išsaugojo įvarčio pranašumą.

Cheronos miesto futbolininkai po pergalės pakilo į devintąją poziciją. "Rayo" ekipa su 6 taškais yra priešpaskutinėje vietoje.

Kitoje akistatoje sunkiai šį sezoną žaidžiančios "Valencia" ir Bilbao "Athletic" komandos pasidalino po tašką - 0:0.

Kitose rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo ir Madrido "Real" už savo nugaros paliko Valensijos "Levante". Rogerio ir Rochinos įvarčiai nulėmė pergalę prieš "Leganes".

Dar kita akistata baigėsi Vigo "Celta" triuškinančia pergale prieš "Eibar" - 4:0. Nugalėtoju gretose išsiskyrė Iago Aspas - jis įmušė tris įvarčius.

"Girona" 2 - 1 "Rayo"
34' [1 - 0] Portu (11 m. baudinys)
45' [2 - 0] Portu
61' [2 - 1] A. Galvez

"Athletic" 0 - 0 "Valencia"

"Celta" 4 - 0 "Eibar"
5' [1 - 0] I. Aspas
36' [2 - 0] I. Aspas
56' [3 - 0] B. Mendez
82' [4 - 0] I. Aspas

"Levante" 2 - 0 "Leganes"
14' [1 - 0] M. Roger
90' [1 - 1] M. Rochina