V.Alunderis palieka "Atlantą" ir keliasi į Lenkiją

2005-03-01 18:35:00
Klaipėdos "Atlanto" gynėjas Vidas Alunderis palieka uostamiesčio klubą ir keliasi rungtyniauti į Lenkiją - buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas ateinantį sezoną žais Liublino "Zaglebie" ekipoje.

25 metų žaidėjas jau kurį laiką ieškojo klubo kaimyninėje Lenkijoje ir sausį dalyvavo Grodzisko "Groclin Dyskobolia" peržiūroje, bet šiai komandai jis netiko. Tada Alunderis grįžo į "Atlantą" ir ten pasitreniravęs išvyko į "Zaglebie" peržiūrą.

Aukščiausioje Lenkijos lygoje rungtyniaujantį klubą, kuris pastaruoju metu viešėjo Turkijoje, tenkino Alunderio pajėgumas ir žaidėjas pasirašė dvieju su puse metų sutartį.

Anksčiau Liublino ekipos peržiūrose dalyvavo "Ekrano" puolėjas Vitalijus Kavaliauskas, taip pat "Žalgirio" gynėjas Tadas Gražiūnas ir "Vilniaus" puolėjas Nerijus Astrauskas, tačiau visi trys jie vėliau grįžo į Lietuvą.

Tuo tarpu į Lenkiją keliasi ir Vilniaus "Žalgirio" žaidėjas Raimondas Vilėniškis, kartu su Gražvydu Mikulėnu atstovausiantis antros lygos "Radomiak" ekipai, neseniai viešėjusiai Lietuvoje.

Praėjusį savaitgalį "Radomiak" Vilniuje draugiškose rungtynėse žaidė prieš "Žalgirį" ir įveikė jį rezultatu 2-1, tuo tarpu dublerių ekipų susitikimą 6-1 laimėjo šeimininkai. Lenkų klubą tada sudomino saugas R.Vilėniškis bei su vilniečių komanda besitreniravęs puolėjas G.Mikulėnas, ir ilgai nedelsęs "Radomiak" sutarė dėl žaidėjų perėjimo.

28 metų Vilėniškis 2004 metus pradėjo Plocko "Wisla" komandoje, bet sezono viduryje grįžo į "Žalgirį", o 31 metų Mikulėnas praėjusį sezoną praleido latvių "Ventspils" klube.
Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.