Ukrainos U-20 rinktinė – pasaulio čempionė

Šeštadienį Lenkijoje finišavo 20-mečių futbolininkų pasaulio čempionatas, kuriame varžėsi 24 komandos.

Finale susigrūmė dvi geriausios turnyro komandos – Ukrainos ir Pietų Korėjos jaunimo rinktinės. Ankstyvą įvartį praleidę ukrainiečiai atsitiesė ir pasiekė pergalę rezultatu 3:1.

Svečiai iš Azijos jau 5-ąją minutę įsiveržė į priekį, kai po VAR peržiūros skirtą 11 metrų baudinį realizavo Lee Kanginas.

Visgi ukrainiečiai pernelyg nepasimetė ir jau 34-ąją minutę išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje ukrainiečiai galiausiai įrodė savo pranašumą – 53-ąją minutę juos į priekį išvedė Vladyslavas Supriaha, pelnęs ir pirmąjį įvartį ukrainiečių gretose.

Pergalę rungtynių pabaigoje užtvirtino puikų reidą atlikęs Giorgi Tšitšavilis.

Ukrainiečiai grupėje už savo nugaros paliko JAV, Nigeriją ir Katarą, aštuntfinalyje sutriuškino Panamą, o dar vėlesniuose etapuose eliminavo kolumbiečius bei italus.