UEFA specialiai pakeitė metų vienuolikės formaciją, kad į ją patektų C. Ronaldo

2020-01-16 18:32:12 Cristiano Ronaldo

Užsienio žiniasklaida teigia, kad Cristiano Ronaldo ne visai pelnytai atsidūrė geriausioje 2019-ųjų metų UEFA žaidėjų vienuolikėje.

ESPN ir "L'Equipe" skelbia, kad 34-erių metų futbolininkas į vienuoliktuką buvo įtrauktas dirbtiniu būdu. Jo vietą turėjo užimti N'Golo Kante, tačiau organizatoriai pasistengė, jog tai neįvyktų.

Vietoj įprastos 4-3-3 formacijos, UEFA pasirinko 4-2-4. N. Kante, pagal surinktus balsus, turėjo sudaryti saugų trio kartu su Kevinu De Bruyne ir Frenkie de Jongu.

Užuot pasirinkusi įprastą schemą, UEFA į vienuoliktuką įtraukė keturis atakuojančius žaidėjus, mat C. Ronaldo pagal balsus liko ketvirtas, likęs už Lionelio Messi, Sadio Mane ir Roberto Lewandowskio nugaros.

Geriausių žaidėjų vienuolikėje taip pat atsidūrė Alissonas, Virgilas van Dijkas, Andrew Robertsonas, Trentas Alexanderis-Arnoldas ir Matthijs de Ligtas.

Įvertinimas: 9 12
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Analitikas
Analitikas (Bayer 04 Leverkusen) 01-16 20:02
61 19
GĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖDA
Cituoti
 0000 (FC Barcelona, Liverpool FC) 01-16 20:52
48 11
Pakeista formacija čia mažiausia problema. Skaudžiausia, kad dėl šitos soc. tinklų reklamos nukentėjo vargšelis N'Golo Kante. Turbūt vienas iš profesionaliausiu šios sporto šakos atstovų, dirbantis tai, už ką gauna pinigus ir kas yra žaidimo esmė - žaidžia futbolą. Labai gaila, kad toks nuoširdus ir paprastas žmogus bei geras futbolininkas nepateko į vienuolikę, nes nėra toks populiarus/nesireiškia tiek daug soc. tinkluose ir žiniasklaidoje.
Cituoti
 ManUTD! 01-16 19:45
27 6
Cristiano tikrai nevertas cia but,bet ir nevertas but kaltinamas del Juves prasto zaidimo. Esminis dalykas yra Sarri. Treneris juk stato zaidima,ne futbolininkas.
Cituoti
 barcelona 1989 (FC Barcelona) 01-16 19:03
33 17
Tai čia tik forza debiliukui kitaip atrodo sveiko proto žmogus iš karto pasakytų kad jis 2019 metais slepa niuchino gerai bet ne futbolą žaidė geriau už kitus jam vietos čia su žiburiu neturėjo būti.. Kaip gali su tokia statistika jis papult jai vien Italijos bent 3 už jį geresni buvo, plius dar gavo Italijoi geriausio žaidėjo prizą už ką *tt, už sėdėjima boxe ir nieko neveikimą tik laukia kol jam kas ant lėkštutės kažką padės, o be penalciu jis vapse tuščias būtų jo įvarčių 40 procentu penalciai, tai apie ką mes kalbam
Cituoti
 barcelona 1989 (FC Barcelona) 01-16 19:07
33 23
Buvo gražu žiūrėt kaip juve kaip komanda žaisdavo, atėjo pedalas komanda nebenori taip žaisti visi sėdi užduchinti bijo turbūt kažką pasakyt kad neispirtu iš komandos dėl to primadonos, jai juve ir laimėt sugebėtų chempionu lyga čia tikrai ne pedalo nuopelnas būtų nes ne jis komandos variklis o dybala
Cituoti