Čempionų lygos aštuntfinalyje – Ispanijos ir Anglijos grandų susirėmimai

2019-12-16 11:15:23 Čempionų Lyga

Pirmadienį Nione (Šveicarija) buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai. 16 komandų buvo suskirstytos po dvi į aštuonias poras.

Jau aštuntfinalyje laukia įspūdingos kovos. Praėjusio sezono čempionas "Liverpool" klubas stos į kovą su Madrido "Atletico", kuris per pastaruosius šešerius metus Čempionų lygos finale žaidė dukart.

Įspūdingą dvikova nusimato tarp kitų dviejų Ispanijos ir Anglijos klubų – triskart iš eilės turnyro nugalėtojas Madrido "Real" susikaus su Pepo Guardiolos treniruojamu "Manchester City".

Burtuose nenuskilo ir dar vienai Anglijos komandai – Londono "Chelsea" varžysis su Miuncheno "Bayern", kuris šiame sezone laimėjo visas šešerias žaistas rungtynes.

Viena iš turnyro favoričių "Barcelona" ištraukė "Napoli", PSG – Dortmundo "Borussia" komandą. Kituose aštuntfinaliuose susikaus "Juventus" su "Lyon", "Tottenham" su "Leipzig" ir "Valencia" su "Atalanta".

Klubai, savo grupėse užėmę antras pozicijas, aštuntfinalį pradės nuo rungtynių namuose. Šio etapo kovos startuos kitų metų vasario 18-ąją, o finišuos ta pačią kovo mėnesio dieną.

Verta paminėti, kad šį sezoną iš grupių etapo į aštuntfinalį pateko visi klubai, rungtyniaujantys penkiuose pajėgiausiuose šalies čempionatuose – Anglijoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje.

Aštuntfinalio poros:

"Borussia" – PSG
"Real Madrid" – "Man City"
"Atalanta" – "Valencia"
"Atletico" – "Liverpool"
"Chelsea" – "Bayern"
"Lyon" – "Juventus"
"Tottenham" – "Leipzig"
"Napoli" – "Barcelona"

Įvertinimas: 24 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 12-16 11:50
34 3
Na iš tikrųjų pažiūrėjus į komandų sąrašą net baugu pasidaro, gal pagal sudėtį Atalanta ir Lyon kiek nusileidžia kitoms ekipoms, bet jų negalima nuvertinti, lengva nebus niekam. Laukia karštas čempionų lygos aštunfinalis, jau net nesulaukiu Beje jei kas nežinot tai burtų traukimus rodys per tv3 sport.
Cituoti
Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 12-16 13:23
32 4
Na Liverpool gavo turbūt neparankiausią varžovą. Iš kitos pusės, bus įdomiosios rungtynės tarp Simeone ir Klopp. O visos kitos poros irgi gana naujos ir įdomios.
Cituoti
Jesus Maria
 Jesus Maria 12-16 13:13
30 2
Penkių šalių klubų razborkės
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 12-16 13:22
12 0
Geras grajus su Man City nusimato, kažkaip galvojau, kad anglai bus, na galima bus įvertinti kaip Zidanas sugebės nuteikti, tikėkimės superinių rungtynių.
Cituoti
 Nelegalass10 12-16 23:46
3 0
Pastebejo visi koks tu idiotas kaip reta ;DD
Cituoti