U. Hoenessas žada karą Vokietijos futbolo federacijai


Averno 09-25 19:52
5 0
Mano manymu ter stegenas tikrai turetu uzimti pagrindinio vartininko pozicija tai butu geriausia iseitis nes ter stegenas jau kuri laika yra geresnis uz neueri su visa pagarba zaidejui zinoma,ter stegenas jau nepirmi metai yra tarp top 3 geriausiu vartininku pasaulyje norint laimeti reikia stiprinti sudeti ko vokietijos rinktineje nematome jie turbut laikys tuos visus zaidejus starte iki kol jie baigs karjera nesvarbu kad zaidimo kreive ju kritusi jie buvo tikrai labai geri bet dabar tikrai yra jaunesniu ir zenkliai geresniu zaideju
Cituoti
daydreamS
daydreamS 09-25 15:22
12 0
Uli, su visa pagarba, taciau Vokietijos rinktinej reikia tikrai dideliu permainu, kadangi zaidimas nera tobulas, lyginant su 2014 metu Neuer jau ne tas po traumos ir plius amzius jau. Gal jau laikas suteikti sansa Ter Stegenui.
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 09-25 15:14
8 7
Nu cia juokingas pareiskimas is Bayern puses kaip ir juokingas verkslenimas Ter Stegeno
Cituoti
Dreikas Stulgys 09-25 14:29
27 0
Keista Ulės reakcija. Juk jis pats mato kokia Neuer'io forma ir net neabejoju jog ši problema yra sprendžiama klubo viduje galvojant apie alternatyvas (žinant dar ir jo amžių). Man super keista jog tokio lygio rinktinėje kaip Vokietija geriausi žaidėjai nėra leidžiami į aikštę be priežasties. Kažkokia mistika.
Cituoti
Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 09-25 14:09
20 0
Vokietijos rinktinei reikia permainų, išalkusių žaidėjų. Neuer nebe tas po traumos. Dar Muller savo paties šešėlyje.
Cituoti