U. Emery tikisi geresnio savo komandos žaidimo

2019-08-15 18:37:58 Premier League Arsenal FC Unai Emery

Londono "Arsenal" praėjusį savaitgalį sėkmingai pradėjo "Premier" lygos sezoną, kuomet išvykoje nugalėjo "Newcastle United" ekipą.

"Kanonieriai" antrajame ture namuose priims "Burnley" futbolininkus, o prieš artėjantį susitikimą "Arsenal" strategas Unai'us Emery teigė, kad jo komanda privalo pasitempti visos pozicijose.

"Turime gerinti savo žaidimą. Esame laimingi dėl iškovotų trijų taškų pirmosiose rungtynėse, bet noriu, kad būtume dar geresni kiekvienoje pozicijoje.

Galime tai padaryti tiek su tais žaidėjais, kurie žaidė pirmajame mače, tiek su tais, kurie buvo priversti jį praleisti. Noriu, kad būtų jaučiama kuo didesnė konkurencija kiekvienoje pozicijoje.

Rungtynėse su "Newcastle" mes gerai atlikome savo darbą, ypač gynyboje, kur jautėsi kompaktiškumas. Tiesa, turime atrasti geresnį žaidimo balansą", - žurnalistams sakė U. Emery.

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Quantooo (Arsenal FC, Swansea City A.F.C.) 08-16 09:38
2 3
Na pirmose rungtynese ginyba visai padoriai atrode, bet va puolime tai tusti buvo. Jei butu negave progu kontraatakuoti, tai butu visiskai nieko ir nesukure. Jei Burnley stos i ginyba, Arsenalui bus ragas su tokia kuryba.
Cituoti
 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-15 21:41
1 4
Turint tokią gynyba, bent aš taip nemanau,puolimas geras, bet gynyba.
Cituoti