U. Emery: "Šį sezoną norime mesti iššūkį pirmojo ketverto komandoms"

2019-08-24 14:21:17 Premier League Arsenal FC Unai Emery

Vyriausiasis Londono "Arsenal" ekipos treneris Unai Emery atskleidė pagrindinį šio sezono tikslą.

Puikiai sezoną pradėjusi "Arsenal" komanda šiandien susidurs su kol kas didžiausiu iššūkiu – išvykoje jų laukia dvikova su "Liverpool", kuris taip pat "Premier" lygoje dar nėra praradęs taškų.

U. Emery, kuris šią vasarą sulaukė gausaus naujokų būrio, teigia, kad jų pagrindinis iššūkis yra konkuruoti dėl pozicijų su lygos lyderiais.

"Man patiktų, jeigu mums nereikėtų visai žaisti prieš "Liverpool", – šmaikščiai spaudos konferenciją pradėjo strategas. – Mūsų iš tikrųjų laukia didžiulis iššūkis. Vykstame į "Anfield" turėdami tiek pat taškų, todėl šios rungtynės greičiausiais sulauks dėmesio".

"Pagrindinis tikslas yra sumažinti distanciją, kuri mus šiuo metu skiria nuo keturių komandų – "Man City", "Liverpool", "Tottenham" ir "Chelsea". 

Mūsų lauks rungtynės prieš visus šiuos varžovus. Bus galimybė pamatyti, ar mes jau galime konkuruoti su jais", – pridūrė U. Emery.

Įvertinimas: 4 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 BAYERN LTU (Bayern Munich FC) 08-24 14:53
9 0
Jei iseitu pagerint ginyba sansu butu plius puolimas visai neblogai ziurisi ypac Ceballos gera ispudi palieka.
Cituoti
 Quantooo (Arsenal FC, Swansea City A.F.C.) 08-24 15:14
6 0
Reik Arsenalui rasti ta branduoli pagrindini ir reikia laiko, kad jis susizaistu. Keitaliojimas po 3-4 zaidejus pries kiekvienas rungtynes tam nepadeda. Kitos top komandos turi branduoli, kur jau kelis metus zaidzia kartu.
Cituoti