U. Emery patvirtino, kad S. Mustafi gali palikti komandą

Nors "Premier" lygos perėjimų langas jau užsidarė ir klubai nebegali įsigyti naujų futbolininkų, Anglijos ekipos vis dar gali parduoti savo žaidėjus į kitų šalių lygas.

Londono "Arsenal" strategas Unai'us Emery patvirtino, kad "kanonierius" gali palikti brangiausias komandos gynėjas Shkodranas Mustafi, kuris susilaukia daug kritikos tiek iš fanų, tiek iš futbolo apžvalgininkų.

"Kalbėjau su Mustafi vos pasibaigus praėjusiam sezonui. Taip pat kalbėjau, kuomet pradėjome pasiruošimą naujam sezonui bei dar kartą apie galimybę išvykti šnekėjomės prieš porą savaičių.

Tačiau jei Mustafi turės žaisti, aš neturiu jokių abejonių dėl to, nes jis yra geras žaidėjas. Galbūt mes tiesiog norėjome pridėti daugiau konkurencijos kiekvienoje pozicijoje, todėl į komandą atvyko Luizas, Ceballosas, Tierney ir Pepe.

Manau, kad šį sezoną galime būti labiau konkurencingi. Kai kuriems žaidėjams gali tekti mažiau žaidimo laiko ir, priklausomai nuo situacijos, jie gali palikti komandą.

Tačiau tokius sprendimus bendrai turi priimti futbolininkas, klubas bei visa komanda. Šiuo metu Mustafi yra komandoje ir jei situacija reikalaus, jis žais rungtynėse. Esu įsitikinęs, kad jis tinkamai atliks savo darbą", - prieš pirmąsias "Premier" lygos rungtynes su "Newcastle United" kalbėjo U. Emery.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Alexis17
Alexis17 (Arsenal FC) 08-10 11:55
22 1
Laikas jau laikas jam iskeliauti.
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-10 14:56
4 0
Kliurku darė.. Tai pačiam jau būtų geriau išvykti iš Arsenalo kažkur kitur
Cituoti
 Aš Audrius 08-10 18:08
2 0
Na Mustafi jau nebegeriausios dienos, nuo suolo kilt jam arba i kita kluba
Cituoti