Triumfuojantis C. Ronaldo: atšaukti kaltinimai dėl išprievartavimo

2019-07-22 23:03:23 Cristiano Ronaldo

Portugalijos futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo gali lengviau atsikvėpti – jam daugiau nebegresia kalėjimo bausmė dėl galimo išprievartavimo.

Prokuroras Steve'as Wolfsonas pirmadienį pranešė, kad nebuvo surinkta pakankamai įrodymų, jog C. Ronaldo iš tikrųjų galėjo išprievartauti merginą.

Turino "Juventus" puolėjo kaltės įrodyti yra neįmanoma, todėl jis nesulauks jokių kaltinimų, jog 2009-aiaisis metais išprievartavo Kathryn Mayorga.

C. Ronaldo advokatas anksčiau buvo minėjęs, kad jo klientas ir K. Mayorga turėjo lytinį aktą, tačiau tai buvo padaryta abiejų pusių noru.

Taip pat buvo pranešta, kad po merginos kaltinimų C. Ronaldo jai už tyla 2009-aisias sumokėjo 375 tūkst. JAV dolerių.

Įvertinimas: 5 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 futbolodede 07-23 00:27
21 5
Negana to kad pasimyli su prisiziurinciu vyru, gauna tiek saibu kiek per visa gyvenimą nematė vistiek bando prisiteisti. Dėl to kenčia ir reputacija kaip zaidejo, bei šeimos santykiai. Kitavertus, nesimyletu su kitom, nebutu ir tokiu skandalu
Cituoti
 BAYERN LTU (Bayern Munich FC) 07-23 00:01
20 6
Baigsis saibos salavai vel atsiras irodymai
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 07-23 01:12
12 9
E hebra, gal kas žino kur Vaidoshius dingo? Senai bemačiau ta vaikį
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 07-23 00:38
16 17
Na ir taip aiški pabaiga. Ir sunku pasakyti ar ponia tikėjosi laimėti tokia bylą ir C.Ronaldo turi pilną teisia paduoti ją į teismą už šmeižtą.Įdomu tai ,kad ponia pabrėžė ,kad jei sumokėjo ,tai jei paiimi pinigus ar nesiskaito kaip prostitucija?Ir dar ponia kaip praleimejusi bylą ,kaip ir turėtų padengti teismo išlaidas ,tai vėl problema jei ,nes pinigai greičiausiai baigėsi. Ir čia naivu tikėtis laimėti tokia bylą , mano manymu čia buvo tiesiog bandymas apšmeižti C.Ronaldo ,o ne gauti dar pajamų. Gal būt ir gavo už tai ,nes šmeižti ir lyst į tokį š yra labai kvaila ir arba ji ir jos advokatė kvailos arba tai ir buvo bandymas apšmeižti C.Ronaldo. Tie kas spausit LIKE priimsiu kaip pritarimą ,o tie kurie spausit DISLIKE norėčiau jog argumentuotumėte ties kuria vieta nesutinkate ,nes įdomi tema ir įdomi kitų nuomonė.
Cituoti
 Nelegalass10 07-23 01:58
3 29
Pamokejo vel saibu ir tyli durne;D o tas zagin.tojas toliau gales verkt aikstelei be problemu... pinigai daro savo butu paprastas zmogelis senai sedetu vaflis... pinigai valdo... paprates cristina visus papirkinet;D
Cituoti