Trenerio atleidimui nepritarę "Valencia" žaidėjai atsisakė dalyvauti spaudos konferencijoje

2019-09-17 12:04:30 Čempionų Lyga Valencia C.F.

Rimtų permainų sukrėsta "Valencia" jau antradienio vakarą rungtynėmis išvykoje su Londono "Chelsea" startuos UEFA Čempionų lygoje.

Praėjusią savaitę Ispanijos klubas nusprendė atleisti vyriausiąjį trenerį Marcelino, kuris dar praėjusį sezoną padėjo komandai iškovoti Karaliaus taurę. Ispaną prie "Valencia" ekipos vairo pakeitė Albertas Celadesas.

Tiesa, klubo vadovų sprendimui atleisti Marcelino akivaizdžiai nepritaria Valensijos ekipos žaidėjai, kurie atsisakė dalyvauti spaudos konferencijoje prieš antradienio rungtynes, todėl naujasis komandos strategas joje pasirodė vienas.

A. Celadesas žurnalistams sakė, kad tokia situacija nėra ideali, tačiau tikino, jog komandoje atmosfera vis tiek išlieka gera.

"Ši situacija tikrai nėra ideali, bet toks yra žaidėjų sprendimas ir aš nelabai galiu kažką dėl to padaryti. Nenoriu daug apie tai kalbėti.

Su futbolininkais bendrauju kiekvieną dieną. Jie priėmė tokį sprendimą, tačiau tarp mūsų vyksta dialogas. Žaidėjai mane priėmė tinkamai ir, tikiuosi, kad situacija tik gerės.

Komandinė dvasia yra tikrai gera. Antradienį startuoja geriausias klubinis turnyras Europoje ir žaidėjams nereikia ieškoti papildomos motyvacijos.

Visi nori žaisti bei pajausti rungtynių atmosferą. Niekas nenori likti už startinio vienuoliktuko ribų ir tai man yra pats svarbiausias dalykas", - spaudos konferencijoje sakė A. Celadesas.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


gud 09-17 14:48
5 0
Tai čia ne naujam treneriui priekaišai iš žaidėjų, o klubui.
Cituoti
daydreamS
daydreamS 09-17 14:10
1 0
Teisingai
Cituoti