"Tottenham" triumfavo Londono derbyje, "Newcastle" šventė antrą pergalę iš eilės

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygos 12-ajame ture sužaistos penkerios rungtynės.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo "Newcastle". Rafaelio Benitezo auklėtiniai pristabdė "Bournemouth" puolimo mašiną ir šventė pergalę rezultatu 2:1.

Į pergalę šeimininkus atvedė du įvarčius pirmajame kėlinyje įmušęs Salomonas Rondonas. Pačioje kėlinio pabaigoje Jeffersonui Lermai dar pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau antrajame kėlinyje svečiai nerodo būdo, kaip išlyginti rezultatą.

"Newcaste" po pergalės pakilo į 14-ąją vietą, "Bournemouth" lieka šešti.

Kitos dvikovos baigėsi lygiosiomis - "West Ham" antrajame kėlinyje atėmė taškus iš "Huddersfield", "Leicester" ir "Burnley" įvarčių neužfiksavo, o "Southampton" ir "Watford" apsikeitė po vieną rezultatatyvią ataką.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Londono "Tottenham" minimaliu skirtumu palaužė kitą sostinės komandą - "Crystal Palace". Už praėjusiame ture padarytas klaidas, kai uždirbo net du 11 metrų baudinius, šiose rungtynėse pasitaisė jaunasis "pentinių" gynėjas iš Argentinos.

66-ąja minutę Juanas Foythas po kampinio įmušė galva įvartį ir išplėšė "Tottenham" komandai pergalę.

Pergalę iškovojęs "Tottenham" bent laikinam taškais susilygino su "Chelsea" ir "Liverpool".

"Newcastle" 2 - 1 "Bournemouth"
7' [1 - 0] S. Rondon
40' [2 - 0] S. Rondon
45+6' [2 - 1] J. Lerma

"Huddersfield" 1 - 1 "West Ham"
6' [1 - 0] A. Pritchard
74' [1 - 1] F. Anderson

"Leicester" 0 - 0 "Burnley"

"Southampton" 1 - 1 "Watford"
20' [1 - 0] M. Gabbiadini
82' [1 - 1] J. Holebas

"Crystal Palace" 0 - 1 "Tottenham"
66' [0 - 1] J. Foyth

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/f6JlYWKg2M" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>