"Tottenham" minimaliu skirtumu palaužė "Cardiff", G. Sigurdssono "bomba" atnešė pergalę "Everton" ekipai

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos penkerios 8-ojo turo rungtynės.

Londono "Tottenham" namuose susitiko su vienais lygos autsaiderių - "Cardiff" futbolininkais. Mauricio Pochettino auklėtiniai lengvos pergalės nepasiekė, nors varžovai gana ilgai žaidė dešimtyje - vienintelis Erico Diero tikslus smūgis atnešė "pentiniams" tris taškus.

E. Dieris savo pergalingą įvartį pasiekė 8-ąją minutę. "Tottenham" nuo 58-os minutės rungtyniavo turėdami kiekybini pranašumą - iš aikštės buvo pašalintas "Cardiff" saugas Joe Rallsas.

Po pergalės "Tottenham" bent laikinam pakilo į trečiąją poziciją. "Cardiff" atsidūrė paskutinėje vietoje.

Kitoje dvikovoje, kurioje taip pat buvo parodyta raudona kortelė, Liverpulio "Everton" pranoko "Leicester". Richarlisonas išvedė "irisus" į priekį, tačiau 40-ąją minutę Ricardo Pereira puikiu reidu išlygino rezultatą.

Visgi antrajame kėlinyje Wesas Morganas prieš save išvydo antrąją geltoną kortelę. Tuo pasinaudojęs "Everton" 77-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį - maždaug iš 25 metrų nuostabų įvartį pasiekė Gylfi Sigurdssonas.

Dar kitoje akistatoje į pergalių kelią niekaip sugrįžti negalinti "Watford" ekipa namuose patyrė pažeminimą - ilgą rungtynių laiką dešimtyje žaidusios "širšės" nuo "Bournemouth" praleido keturis įvarčius: 0:4.

Nugalėtojams du įvarčius įmušė Joshua Kingas, dar po vieną tikslų smūgį atliko Davidas Brooksas bei Callumas Wilsonas.

Likę susitikimai baigėsi "Burnley" - "Huddersfield" lygiosiomis bei minimalia "Wolves" pergale prieš "Crystal Palace".

"Tottenham" 1 - 0 "Cardiff"
8' [1 - 0] E. Dier
58' J. Ralls ("Cardiff") pašalintas iš aikštės

"Leicester" 1 - 2 "Everton"
7' [1 - 0] Richarlison
40' [1 - 1] R. Pereira
77' [1 - 2] G. Sigurdsson
63' W. Morgan ("Leicester") pašalintas iš aikštės

"Watford" 0 - 4 "Bournemouth"
14' [0 - 1] D. Brooks
33' [0 - 2] J. King (11 m. baudinys)
45' [0 - 3] J. King
46' [0 - 4] C. Wilson
32' C. Kabasele ("Watford") pašalintas iš aikštės

"Crystal Palace" 0 - 1 "Wolves"
56' [0 - 1] M. Doherty

"Burnley" 1 - 1 "Huddersfield"
20' [1 - 0] S. Vokes
66' [1 - 1] C. Schindler