"Tottenham" metus pradėjo nesėkme, "Leicester" sutriuškino "Newcastle"

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar trejos 21-ojo turo rungtynės.

Nesėkmingai metus pradėjo Londono "Tottenham" komanda. Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje pripažino "Southampton" komandos pranašumą.

Vienintelis Danny Ingso įvartis 17-ąją minutę nulėmė šios akistatos nugalėtoją. Puolėjas prasimetė kamuolį pro Toby Alderweireldą ir klastingu smūgiu nepaliko šansų Paulo Gazzanigai.

Antrajame kėlinyje "Southampton" gerokai daugiau laiko praleido savo aikštės pusėje, tačiau gynyboje didelių problemų nekilo – visi "Spurs" mėginimai baigėsi blokuotais arba nesėkmingais smūgiais.

"Tottenham" nuo 75-os buvo priverstas žaisti be Harry Kane'o, kuris patyrė galinio šlaunies raumens traumą.

Tai buvo antras "Tottenham" pralaimėjimas per paskutines ketverias rungtynes. "Pentinius" iki didžiojo ketverto skiria 6 taškai.

Savo ruožtu be pralaimėjimų jau ketverias rungtynes žygiuojanti "Southampton" kyla į 11-ąją pozciją.

Kitose rungtynėse įtikinamą pergalę Niukasle šventė "Leicester City" futbolininkai. Antroje vietoje įsitaisiusios "lapės" 3:0 nugalėjo "Newcastle".

Nugalėtojams įvarčius mušė Ayozas Perezas, Jamesas Maddisonas ir Hamza Choudhury.

Dar kita akistata, kurioje dėl trijų taškų susigrūmė "Watford" su "Wolves", baigėsi "vilkų" nesėkme 1:2.

"Southampton" 1 - 0 "Tottenham"
17' [1 - 0] D. Ings

"Newcastle" 0 - 3 "Leicester"
36' [0 - 1] A. Perez
39' [0 - 2] J. Maddison
87' [0 - 3] H. Choudhury

"Watford" 2 - 1 "Wolves"
30' [1 - 0] G. Deulofeu
49' [2 - 0] A. Doucoure
60' [2 - 1] P. Neto
71' C. Kabasele ("Watford") pašalintas iš aikštės