"Tottenham" klubas pasišaipė iš blėstančių "Liverpool" vilčių (VIDEO)

2014-05-06 11:58:00

Antradienį Londono „Tottenham Hotspur“ futbolo klubui teko atsiprašinėti dėl savo oficialioje „Twitter“ paskyroje paskelbto „Liverpool“ klubą išjuokiančio video.

Priminsime, kad pirmadienį „Liverpool“ klubas išvaistė trijų įvarčių pranašumą prieš „Crystal Palace“ komandą ir sužaidę lygiosiomis 3:3 jau sunkiai gali tikėtis tapti Anglijos čempionais.

Iškart po šių rungtynių oficialioje „Tottenham“ klubo „Twitter“ paskyroje buvo paskelbtas video su prierašu: „Brutalu, bet labai juokinga. Didžiausia kapituliacija nuo „Newcastle“ laikų 1995-aisiais.“

Antradienį „Tottenham“ išplatino žinutę, teigiančią, kad į jų paskyrą buvo įsilaužta ir žinutę paskelbė jokių ryšių su klubu neturintis asmuo.

1955-96 metų sezone „Newcastle“ klubas pirmavo 12 taškų, tačiau sugebėjo išvaistyti šią persvarą ir čempionato viršūnėje užleido vietą „Manchester United“.

Paskelbtame video matyti garsioji Steveno Gerrardo įkvepianti kalba po pergalės prieš „Manchester City“, komandos kapitono klaida rungtynėse su „Chelsea“, Dwighto Gayle'o išlyginamasis įvartis rungtynėse su „Crystal Palace“ ir besijuokiantis varžovų komandos treneris Tony Pullis.

 

Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.