Tite: "Mūsų planas prieš Messi suveikė tobulai"

2019-07-03 11:28:15 Copa America Brazilija Argentina

Brazilijos rinktinės strategas Tite žavėjosi Lionelio Messi genialumu, tačiau taip pat pridūrė, kad prieš rungtynes paruoštas planas specialiai argentiniečiui padėjo brazilams žengti į "Copa America" finalą.

Brazilai šiąnakt rezultatu 2:0 pranoko Argentinos rinktinę. L. Messi buvo vienas aktyviausių žaidėjų visoje aikštėje, tačiau brazilams vis tiek pavyko jį neutralizuoti.

"Messi yra ateivis. Jis yra tiesiog neįtikėtinas", – pokalbį pradėjo Tite. – Jis nusipelno pripažinimo ir pagarbos".

"Sustabdyti jį yra neįmanoma, tačiau mes jį neutralizavome savo veiksmais aikštėje ir tai yra kažkas neįtikėtino. Prieš šias rungtynes turėjome pakeisti savo taktinį išsidėstymą. Nusprendėme perkelti Firmino arčiau saugų linijos, kad jis padėtų mums gynyboje, tačiau taip pat galėtų duoti sprogstamo greičio.

Įmušus pirmąjį įvartį šiek tiek praradome kamuolio kontrolės, kas mums nėra visiškai būdinga. Visgi mes pradėjome žaisti dar efektyviau ir tapome gerokai aštresni.

Esame laimingi dėl rezultato, tačiau tai yra tik dar vienas žingsnis iki finalo", – kalbėjo strategas.

Įvertinimas: 3 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Kyli&NeyBest
Kyli&NeyBest 07-03 12:40
18 2
Kokia plano gali reikt jeigu Paragvajus sugeba uzspaust kad belieka argentinos gynejam kamuoli smaukyt, nes saugai lavonai, o messi, aguero ir belieka ziuret kaip drocina kamuoli iki kol messi pats nuo vidurio pasiima ar siaip netaip uz ilgo paso uzsikabina. Laikas AFA visus durnelius isvalyti su ju kvaila politika ir leisti visokiems Icardi, Dybala su Aguero ir Messi puolima sudaryti. Ir paskiau verkia kokia tragiska rinktine, kai vidutiniokus suleide kaip koks Espanyolai ir Burneley zaidzia, stabdo brazilus sienaudami, nes kitaip apzaist nesugeba. Neantrauju pamatyti kaip po Messi, Di Maria si komanda nepateks I WC ir Maradonna is sielvartos mirtinai perduozos.
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 07-03 14:35
4 1
Argentinos rinktinej tai tikrai yra kraupus žaidėjai.. Sveikinu brazilu fanus (y)
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 07-03 12:55
17 19
Efektyvios taktikos prieš žmogų, kuris vienas 3-4 gynėjus dulkina laisvalaikiui? Kurk nekūręs, jeigu nėra kitos žaidėjo, kuris gali kažką sukurti, 1x5-6 gali būti ir pačiu Messi, vistiek prieš geriausias komandas vienas nelaimėsi. Vidutiniokus dar galima vienam sudaužyti ir tai ne visada, bet ne top komandas Taip, Messi geriausias istorijoje, bet jis tik žmogus... Turbūt
Cituoti