Ter Stegenas: "Barcelona" turi pasimokyti iš pastarųjų metų klaidų"

"Barcelona", kaip ir dar 15 klubų, šį vakarą pradeda kelionę UEFA Čempionų lygoje. Jau pirmoje dvikovoje katalonų laukia rimtas išbandymas – rungtynės Dortmunde su vietos "Borussia".

Dvikovos išvakarėse kalbėjęs Marcas-Andre ter Stegenas pakartojo, jog žaisti "geltonai juodų" stadione nėra lengva bet kuriai komandai.

"Tie, kurie nežino, čia tikrai bus triukšminga", – užsiminė vokietis. – Sieksime pergalės, nes norime įgauti pasitikėjimo prieš tolimesnę kovą".

"Barcelona" komandai per paskutinius du metus Čempionų lygoje teko nuryti karčią piliulę – katalonai tiek dvikovose su "Roma", tiek su "Liverpool" iššvaistė triuškinamą persvarą ir pasirodymą turnyre baigdavo be išsvajoto kelialapio į finalą.

"Čempionų lygoje visada yra jaučiamas spaudimas, šio turnyro lygis yra ypač aukštas", – pripažino Ter Stegenas. – Mes turime pasimokyti iš situaciją, su kuriomis susidūrėme pastaraisiais metais".

"Rungtynės su BVB bus sunkios, todėl mūsų koncentracija turi būti maksimali nuo pat pirmos minutės", – pridūrė vartininkas.

Įvertinimas: 4 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Saugirdas Liepa 09-17 17:53
1 0
Pirma reikia pasiekti praitu turnyru aukstumas, nes zaidimas neblyzga
Cituoti