Teisėjavimu nusivylęs Tite: "Messi man liepė užsičiaupti"

Brazilijos rinktinės treneris Tite atskleidė, kodėl įsivėlė į konfrontaciją su Argentinos rinktinės kapitonu Lioneliu Messi.

Penktadienį vakare Brazilijos ir Argentinos rinktinės susigrūmė draugiškose rungtynėse. Iš pažiūros mažai draugyste "kvepėjusioje" dvikovoje triumfavo argentiniečiai – 1:0.

Tite po rungtynių teigė, kad su L. Messi apsikeitė piktomis replikomis po to, kai teisėjas jam neišdrįso parodyti geltonos kortelės.

"Aš buvau nepatenkintas, nes Lioneliui turėjo būti parodyta geltona kortelė. Jis tuomet man pasakė "pridaryti burną", o aš jam atsakiau tuo pačiu", – spaudos konferencijoje situaciją komentavo Tite.

"Nemanau, kad toliau yra verta apie tai kalbėti. Tokiose rungtynėse reikia stipraus teisėjo, o ne tokio, kurį būti galima lengvai "praryti". Jis (Messi – red.) turėjo gauti kortelę, todėl aš buvo teisus dėl savo reakcijos", – pridūrė brazilų treneris.

Įvertinimas: 8 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Analitikas
Analitikas (Bayer 04 Leverkusen) 11-16 13:54
50 32
Kam verkti dėl kažkokios kortelės draugiškame susitikime? Gerai pasielgė Messi užtildęs verkiantį kvailį.
Cituoti
 saulius73 11-16 13:58
29 27
Čia tokia taktika priminti save. Apskritai, kiek žmonių žino Tite ir kiek Messi. Palojo sabaka ant geriausio iš geriausių ir jau įžymybė
Cituoti
4tech
 4tech (Real Madrid C.F., Leeds United FC) 11-16 20:02
2 1
Messi ***, kaip ir tu beja
Cituoti
Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 11-16 23:03
0 0
Tobulas, auksciausio lygio argumentavimas, po tokio tai ka cia bepridursi, klaupiam ant keliu ir aukstinam visi dabar tave nes gi tu cia vienas ekspertas protingiausias
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 11-16 18:46
11 12
Tai tik nevykęs Tite bandymas nukreipti dėmesį nuo katastrofinio rezultato brazilams, pilna žvaigždžių rinktinė gavo malkų nuo Argentinos lavonų ir dabar ieško atmaskių, kad Messi pirštą prie burnos pridėjo. Kažkodėl kai Copa America 2019 brazilai apiplėšė Argentiną vidury baltos dienos Tite giedojo, kad argentiniečiai ir Messi nemoka pralaimėti, tai būdamas toks mandras šį kartą galėjo ir nepraleisti progos patylėti Šios rungtynės kad oficialiai ir draugiškos, bet draugiškų rungtynių tarp Argentinos ir Brazilijos ko gero nebuvo ir nebus 6 geltonos kortelės, šienavo vieni kitus kaip tik galėjo, net ir tam pačiam Messi nelaikė nervai (turbūt už Copa America katastrofinę vagystę su teisėjais), taip kad Tite nėra ko čia verkti, priimk tai, kad buvai išdulkintas Argentinos lavonų su visokiais Foyth`ais bei Andradom ir geriau galvok kaip pagerinti komandos žaidimą, o ne Tapinaldo paminklo stilium bandyk nukreipti dėmesį nuo chujovo savo darbo
Cituoti