Tarp trijų į "Coppa Italia" aštuntfinalį prasibrovusių klubų - tik du iš "Serie A"

Trečiadienį sužaisti dar trys Italijos taurės šešioliktfinalio susitikimai.

"Palermo" bei antrosios lygos atstovo "Spezia" rungtynėse pagrindinis laikas baigėsi be įvarčių. Visgi, jų žiūrovai išvydo bent jau 11 metrų baudinio serijoje. Ši baigėsi rezultatu 5-4, o joje stipresnė buvo "Spezia" komanda.

Bergamo "Atalanta" namuose nugalėjo "Pescara" vienuolikę. Šeimininkus į priekį jau septintąją minutę išvedė Cristianas Raimondi, o dar pirmojo kėlinio viduryje persvarą padvigubino Alberto Grassi. Galiausiai, mačo pabaigoje rezultatą triuškinančiu pavertė Aleksandaras Pešičius.

Genujos "Sampdoria" su "Cagliari" klubu sužaidė lygiai taip pat. Tiesa, didžiąją mačo dalį aikštės šeimininkai pirmavo tik vieno įvarčio persvara, kurią jiems buvo suteikęs tikslus Ricardo Alvarezo smūgis. Antrajame kėlinyje dubliu pasižymėjo bei pergalę įtvirtino Patrikas Schickas.

"Palermo" 0 - 0 "Spezia" (po 11 m. baudinių)

"Atalanta" 3 - 0 "Pescara"

"Sampdoria" 3 - 0 "Cagliari"