T. Mulleris planuoja palikti "Bayern"

Miuncheno "Bayern" klube artimiausiu metu gali nelikti dar vienos legendos.

Kaip praneša "Bild", Thomas Mulleris negali susitaikyti su atsarginio žaidėjo role, todėl rimtai planuoja pakeisti komandą ateinančiame sausio mėnesio transferų lange.

30-metis puolėjas praėjusį savaitgalį ant suolo buvo paliktas jau penktą kartą šiame sezone. Paklaustas apie T. Mullerio vaidmenį komandoje, Niko Kovačas atsakė, kad ekipa jo paslaugomis "versis tada, kada to reikės".

T. Mulleris po šių strategų žodžių tik dar kartą įsiktino, kad nebeturi svarbaus vaidmens "Bayern" gretose.

Dar dvejus metus galiojantį kontraktą turintis vokietis anksčiau buvo siejamas su tokiomis komandomis kaip Milano "Inter", "Manchester United" ir "Liverpool".

T. Mulleris pagrindinėje bavarų ekipoje rungtyniauja nuo 2008 metų. Iš viso klube puolėjas sužaidė 495 rungtynes ir pelnė 186 įvarčius.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


daydreamS
daydreamS 10-09 15:49
6 0
nemanau, kad Coutinho paliks Bayern, ispirks tikriausiai jo kontrakta, manau taip, bet gali buti, kad leis visas saibas i Sane isigijima
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 10-09 11:18
7 2
Manau iskes kol Coutinho paliks Bayern, nebent įvyktų stebuklas ir vis tik įsigytų ji
Cituoti
GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 10-09 12:43
4 1
Taip jau atsitinka, kai tampi savo paties šešėliu. Jis niekada nebuvo labai techniškas, bet visada sugebėdavo atsirasti laiku ir vietoje, taip stabiliai štampuojant golus ir rezultatyvius pasus. Jo žvaigždė užgeso per anksti - maždaug kai pradėjo gesti Robenas su Ribery.
Cituoti
 Džekas 10-09 12:40
3 1
Nk gero jis jau kuris laikas nebedemanstruoja...o kai yra tokie zaidejai comanas gnabry cuothinio ir leva tj bus lb sunku...o dar ir pericic
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 10-09 18:45
1 0
Na Bayernas turi tu pinigų tiek Coutinho tiek Sane tiesiog vadovybe yra senos kartos ir tikisi gerus žaidėjus už 60mln pasiimti
Cituoti