Staigmenos Italijos taurės aštuntfinalyje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Italijoje vyko Italijos taurės (Coppa Italia) aštuntfinalio varžybos. Užfiksuotas ne vienas netikėtumas - kai kurie didieji klubai turėjo nusileisti varžovams ir atsakomuosiuose susitikimuose turės panaikinti deficitą.

Vos antrą šio sezono nesėkmę patyrė "Serie-A" lyderis "Juventus" klubas, išvykoje netikėtai nusileidęs absoliučiam čempionato autsaideriui "Atalanta" ekipai. Abu įvarčius šeimininkams pelnė A.Lazzari. Turino komandos pavyzdžiu nepasekė abi Milano ekipos - "Inter" nugalėjo "Bologna", o "Milan" nugalėjo "Palermo" vienuolikę.

Prastą sezoną tęsia sostinės "Roma", namuose nusileidusi "Siena" ekipai ir gerokai susikomplikavusi savo galimybes žengti toliau. Kitas Romos klubas "Lazio" išvykoje pralaimėjo prieš "Cagliari", tačiau dar galės pasitaisyti savų žiūrovų akivaizdoje. Vienintelis žemesnės lygos atstovas "Torino" namuose dviejų įvarčių persvara pralaimėjo prieš "Sampdoria", "Fiorentina" savo aikštėje tokiu pačiu rezultatu įveikė "Parma" ekipą.

Įvarčių fiesta vėl vyko "Lecce" ir "Udinese" susitikime, kur šeimininkai pirmavo rezultatu 3-0, bet vėliau praleido net penkis įvarčius ir varžovams įmušė tik kartą. Beje mačo pabaigoje "Lecce" dar turėjo progą išlyginti skirtumą, kai varžovų vartininkas prasižengė baudos aikštelėje ir buvo pašalintas iš aikštės, tačiau į vartus atsistojęs puolėjas D.Di Michele atmušė 11 metrų baudinį.

"Torino" 0 - 2 "%c00070"
77' [0 - 1] Cristiano Doni
88' [0 - 2] Vitali Kutuzov

"%c00028" 1 - 2 "%c00080"
37' [0 - 1] Tore Andre Flo
57' [1 - 1] Francesco Totti
86' [1 - 2] Tore Andre Flo

"%c00061" 4 - 5 "%c00063"
11' [1 - 0] Cristian Daniel Ledesma (11m.)
29' [2 - 0] Samuele Dalla Bona
31' [3 - 0] Valeri Bojinov
34' [3 - 1] Felipe
45' [3 - 2] David Di Michele
57' [3 - 3] Antonio Di Natale
66' [4 - 3] Valeri Bojinov
78' [4 - 4] David Di Michele
88' [4 - 5] Antonio Di Natale

72' Massimo Paci ("Lecce"), 90' Samir Handanovic ("Udinese") pašalinti iš aikštės

"%c00143" 2 - 0 "%c00029"
27' [1 - 0] Javier Portillo
79' [2 - 0] Jaime Andres Valdes

"%c00200" 1 - 2 "%c00062"
53' [0 - 1] Hernan Jorge Crespo
69' [0 - 2] Clarence Seedorf
79' [1 - 2] Luca Toni

"%c00216" 2 - 1 "%c00019"
35' [1 - 0] Antonio Langella
60' [1 - 1] Antonio Filippini
83' [2 - 1] Gianfranco Zola (11m.)

79' Jose Talamonti ("Lazio") pašalintas iš aikštės

"%c00037" 3 - 1 "%c00069"
22' [0 - 1] Claudio Bellucci
44' [1 - 1] Christian Vieri
79' [2 - 1] Alvaro Recoba
87' [3 - 1] Julio Ricardo Cruz