Sparnus užsiauginęs "Atletico" namuose įveikė "Villarreal"

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos likusios penkerios 25-ojo turo rungtynės.

Savaites viduryje pajėgiausią komandą Europoje įveikęs Madrido "Atletico" klubas šį kartą namuose susitiko su kuklesniu varžovu – "Villarreal". Ankstyvą įvartį praleidusi "rojiblancos" ekipa nepasimetė ir iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

16-ąją minutę Janą Oblaką puikiu šūviu nuginklavo Paco Alcaceras. "Atletico" atsitiesė prieš pat pertrauką – 40-ąją išlyginamąjį įvartį įmušė Angelis Correa.

Antrajame kėlinyje "Atletico" jau visiškai perėmė žaidimo kontrolę. 64-ąją minutę pirmą kartą šioje dvikovoje šeimininkus į priekį išvedė Koke, o pergalę po 10 minučių užtvirtino po traumos grįžęs Joao Felixas.

"Atletico" po pergalės pakilo į trečiąją poziciją. Jie ir "Sevilla" turi po 43 taškus.

Ankstesnėse rungtynėse ta pati "Sevilla" išvykoje gana netikėtai sutriuškino Madrido "Getafe" ir taip užbaigė trejas rungtynes besitęsusią pergalių sausrą.

Dar kitos dvikovos baigėsi "Alaves", "Real Valladolid" bei "Granada" pergalėmis.

"Atletico" 3 - 1 "Villarreal"
16' [0 - 1] P. Alcaceras
40' [1 - 1] A. Correa
64' [2 - 1] Koke
74' [3 - 1] J. Felix

"Getafe" 0 - 3 "Sevilla"
43' [0 - 1] L. Ocamposas
67' [0 - 2] Fernando
75' [0 - 3] J. Kounde

"Osasuna" 0 - 3 "Granada"
4' [0 - 1] D. Machis
28' [0 - 2] D. Machis
41' [0 - 3] D. Foulquieras

"Alaves" 2 - 1 "Athletic Bilbao"
17' [0 - 1] R. Garcia
28' [1 - 1] L. Perezas (11 m. baudinys)
90+1' [2 - 1] R. Ely

"Real Valladolid" 2 - 1 "Espanyol"
77' [1 - 0] S. Ramirezas
83' [2 - 0] S. Guardiola
90+3' [2 - 1] A. Embarba (11 m. baudinys)
25' D. Lopezas ("Espanyol") pašalintas iš aikštės