"Southampton" ir "Bournemouth" surengė įvarčių fiestą, "Wolves" palaužė "Watford"

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar penkerios 36-ojo turo rungtynės.

Tikra įvarčių fiesta užfiksuota Sautamptone, kur vietos "Southampton" išsiskyrė lygiosiomis 3:3 su "Bournemouth".

"Southampton" 12-ąją minutę po Shane'o Longo įvarčio įgijo pranašumą, tačiau "Bournemouth" iki pirmojo kėlinio sugebėjo persverti rezultatą ir įsiveržti į priekį.

"Šventieji" sugrįžo antrajame kėlinyje ir varžovams atsakė taip pat dviem tiksliais smūgiais. Visgi pergale šeimininkai nesidžiaugė – 86-ąją minutę išlyginamąjį įvartį įmušė Callumas Wilsonas.

Kitose rungtynėse "Wolves" nugalėjo "Watford" ir įsitvirtino septintoje pozicijoje. Savo ruožtu už jų nugaros esanti Liverpulio "Everton" ekipa išsiskyrė taikiai su "Crystal Palace".

Itin skaudų pralaimėjimą patyrė dėl išlikimo kovojanti "Cardiff", minimaliu skirtumu nusileidusi jau į "Championship" iškrentančiai "Fulham" komandai.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Brighton" namuose pasiekė lygiąsias prieš "Newcastle".

"Southampton" 3 - 3 "Bournemouth"
12' [1 - 0] S. Long
20' [1 - 1] D. Gosling
32' [1 - 2] C. Wilson
55' [2 - 2] J. Ward-Prowse
67' [3 - 2] M. Targett
86' [3 - 3] C. Wilson

"Watford" 1 - 2 "Wolves"
41' [0 - 1] R. Jimenez
49' [1 - 1] A. Gray
77' [1 - 2] D. Jota

"Crystal Palace" 0 - 0 "Everton"

"Fulham" 1 - 0 "Cardiff"
79' [1 - 0] R. Babel

"Brighton" 1 - 1 "Newcastle"
18' [0 - 1] A. Perez
75' [1 - 1] P. Gross