Solskjaeras: "Situacija turnyrinėje lentelėje manęs nejaudina"

Ole Gunnaras Solskjaeras nesureikšmina "Manchester United" komandos pozicijos Anglijos "Premier" lygos lentelėje.

"Man Utd" sekmadienį vakare kovėsi su "Aston Villa" ir vėl liko be pergalės. Šeštą kartą lygiosiomis šiame "Premier" lygos sezone sužaidę "raudonieji velniai" po 14 turų užima 9-ąją poziciją.

Po rungtynių kalbėjęs Solskjaeras pareiškė, kad pergalės ateis, kai komanda atras pastovumo savo žaidime.

"Šį sezoną turėjome daug rungtynių, kuriose neiškovojome pergalės, nors ir pirmavome 1:0, 2:1 ar 3:2. Mums reikia patobulėti ties šiuo žaidimo aspektu", – dėstė norvegas.

"Komandai reikia trijų ar keturių sėkmingų pasirodymų, o tuomet ateis ir rezultatai. Situacija turnyrinėje lentelėje nėra tai, kas mane jaudintų – jeigu būtume įmušę dar vieną įvartį, dabar kalbėtume apie penktąją poziciją.

Yra nemažai ženklų, kurie rodo, kad esame arčiau pergalių nei pralaimėjimų. Norėdami išvengti tokio scenarijaus kaip šiandien, turime padirbėti ties tam tikromis detalėmis.

Pirmajame kėlinyje tikrai atrodėme prastai. Esu nusivylęs, nes ketvirtadienį Kazachstane žaidė mūsų jaunuoliai, o kiti reguliariai rungtyniaujantys žaidėjai turėjo laiko pailsėti.

Šiandien labiausiai pasigedau komandinio žaidimo. Suprantu, kad su jaunais žaidėjais nėra lengva rasti nuoseklumo, tačiau turime žaisti kur kas vieningiau, nes "Aston Villa" mus baudė savo kontratakomis", – pridūrė Solskjaeras.

Įvertinimas: 3 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 ManUTD! 12-02 14:33
24 4
Ji atleis Woodward’as tada,kai Pochetino tures nauja komanda. Paimt Pocha,uz Tottes jaunuoliu padare puikia komanda,zaidzia SAF stiliu primenanti futbola. Su visa pagarba Olej,nera tiek laiko Manchesteri vyniotis vidury PL’o lenteles. Nelabai suprantu vadovynes MU,pabande su OGS eksperimenta,nepaejo,yra laisvas ir medziotas prioritetinis treneris,kodel nesiimama veiksmu?
Cituoti
Alco (Anglija) 12-02 15:46
8 2
ryskiai zmogus turejo omeny jog ne pozicija lenteleje svarbi o pats zaidimas, kai ziadimas pasieks jo standartus tada ateis ir pergales ir jis nezaizdia vien del tasku, antraip butu galeja sedet ant autbosu po antro ivarcio.
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 12-02 15:40
12 9
MU vadovybe turbut iki siol gailisi kad mourinho paleido kuris su tokia lavonine sudetim butu išspaudes tikrai daugiau nei ole.
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 12-02 15:30
6 5
Ta prasme rimtai? Ole jau kliedėt pradėjo. Premier lygos komandos treneriui nerūpi kelintoj vietoj sėdi Įsivaizduoju kokia komanda iškritimo zinoje sėdi ir treneris sako aj man nerūpi iškrisim ar ne. Arba sezono galas ir esi ant ČL ribos, ir sakai aj nesvarbu europos lyga ar čempionų, manęs tai nejaudina ***s, nesiseka tai taip ir sako..
Cituoti
 Plasm123 (Bayer 04 Leverkusen, F.C. Internazionale Milano) 12-02 15:43
1 1
Cia kai sudklubiai kaip sheffieldas ir wolverhampton, sedi auksciau nei man united lavonai. Lyg ir smegenys sako kad taip buti negali, bet akys mato kad tai realybe.
Cituoti