Solskjaeras: "Norime sezoną pradėti geriausia sudėtimi"

Ole Gunnaras Solskjaeras teigia, kad klubas sunkiai dirba ties naujokų atvykimais.

Iki Anglijos transferų pabaigos likus mažiau nei savaitei, "Man Utd" klubas dirba ties trimis pavardėmis – Harry Maguire'u, Paulo Dybala ir Bruno Fernandesu.

"Mes atrodome tikrai neblogai", – apie turimą sudėtį pasisakė Solskjaeras. – Niekam ne paslaptis, kad šią vasarą dirbame ties kelių žaidėjų įsigijimais, kas niekada nėra lengva".

"Klubas iki šiol atliko gerą darbą, o žaidėjų rinka visada buvo sudėtinga. Mes tikimės, kad galėsime pradėti sezoną su sudėtimi, kurios ir norime", – tęsė strategas.

Paklaustas apie tai, kad Anglijoje transferų langas užsidaro rugpjūčio 8 d., o visoje Europoje – tik to pačio mėnesio 31 dieną, Solskjaeras neslėpė šiokio tokio nepasitenkinimo.

"Manau, kad mes pasirinkome per "trumpą šiaudą". Kai mūsų lyga prasidės, kiti Europos klubai dar turės tris savaites laiko ir galės vilioti mūsų pačių žaidėjus.

Nemanau, kad tai yra į gerą mums", – pridūrė Solskjaeras, greičiausiai turėjęs omeny Paulio Pogba situaciją, kuris iki pat šiol yra viliojamas Madrido "Real" klubo.

Įvertinimas: 4 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Waj
Waj (Manchester United FC) 08-02 12:56
12 0
Jei sie trys futbolininkai papildo komanda, tai butu geriausias transferu langas per labai ilga laikotarpi. Bet netikiu, per gerai butu kaip MU fanui
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-02 11:40
7 0
Būtinai Mu reikia Maguire.. Baily pusę sezono negalės žaist. O šitas žaidėjas tai tikrai sustiprintu gynyba. Aišku bus matyt ,kaip seksis ..
Cituoti
Karsiux76ers (Manchester United FC, Anglija) 08-02 11:24
4 0
kam ten spardytis del 5 mln imt tik greičiau reikia nes gynyba tuščia
Cituoti
 ManUTD! 08-02 11:12
4 2
BREAKING NEWS Harry Maguire has made it clear to Leicester that he wants to join Manchester United. United are prepared to pay £80m but we are told that Leicester want £85m. United will not pay that much. Leicester’s position has not changed. They do not want to sell Maguire unless someone is prepared to meet their valuation – which they have never revealed in public. Maguire is determined to remain professional but he is completely frustrated at the situation.
Cituoti
 german poliakow (Manchester United FC, Anglija) 08-02 17:25
1 0
Jau, paeme hary uz 85
Cituoti