Solskjaeras įžvelgė "problemą" – "Man Utd" turi per daug vidurio gynėjų

Ilgą laiką sunkumų pačioje gynybos širdyje turėjęs "Manchester United" susidūrė su kita problema – dabar Ole Gunnaras Solskjaeras turi per daug žaidėjų šioje pozicijoje.

"Man Utd" šią vasarą suplojo rekordinę sumą už Harry Maguire'ą, tačiau ekipoje liko visi iki šiol rungtyniavę vidurio gynėjai. Šioje pozicijoje be pagrindinių gynėjų – Maguire'o ir Lindelofo – "raudonieji velniai" taip pat turi Smallingą, Jonesą, Rojo ir Bailly.

"Trime per daug vidurio gynėjų, jog visi galėtų būti laimingi", – iškart pareiškė Solskjaeras. – Dabar mums reikia pergalių ir gerų pasirodymų, todėl aš rinksiuosi tuos žaidėjus, kurie mums duos didžiausius šansus laimėti".

Iki pat šiol su išvykimu yra siejamas Marcosas Rojo, o Ericas Bailly yra patyręs ilgalaikę traumą.

"Visi jie yra aukštos klasės ir žinau, kad mums prireiks daugiau nei dviejų gynėjų. Ericas dabar yra traumuotas, tačiau jam sugrįžus mes turėsime šešis žaidėjus, todėl bus sunku visiems jiems numatyti kažkokį vaidmenį.

Dabar mūsų darbas yra išspausti maksimumą iš tų žaidėjų, kuriuos turime, tačiau jie taip pat turi, ką įrodinėti treniruotėse. Jie tikrai sulauks savo šanso, nes mūsų laukia dar daug rungtynių.

Visi šie gynėjai – Marcosas, Philas, Chrisas – čia yra ilgą laiką ir ne kartą įrodę, kad gali žaisti šiame lygyje", – užbaigė Solskjaeras.

Įvertinimas: 4 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Waj
Waj (Manchester United FC) 08-19 12:14
21 1
Chrisa berods Evertonas nuomotis norejo, bet pats treneris nesutiko. O toks kaip Rojo, tai nesuprantama ka vis dar veikia komandoje...
Cituoti
 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-19 16:07
5 0
Nesuprantu, kam su smolingu pratęsti kontraktą... AR TUO PAČIU JONES..
Cituoti
Mantas King (Manchester United FC) 08-20 22:06
0 0
Jofana, traumas gali gauti zaidejai, o Jones ir Smolingas gali tada zaisti, plius taures varzybso eurpos taure, kruvis gi bleha nemazas, cia ne A lygoj ziast pries Palanga
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 08-19 11:50
8 35
Turi nemažai ,ir tikrai gerų. Tai jei turi *** perki po 80m dar... durnius
Cituoti