Sezono įvartį įmušęs E. Hazardas atvedė "Chelsea" į pergalę Londono derbyje

Anglijos "Premier" lygoje pirmadienį buvo sužaistos dar vienerios 33-ojo turo rungtynės.

"Stamford Bridge" stadione Londono "Chelsea" priėmė "West Ham" ekipą. Edeno Hazardo vedami "mėlynieji" triumfavo rezultatu 2:0 ir bent laikinam pakilo į trečiąją poziciją.

Maurizio Sarri auklėtiniai rungtynes pradėjo užtikrintai – jie kontroliavo žaidimo eigą ir neleido varžovams susikurti pavojingų epizodų.

24-ąją minutę Edenas Hazardas iš sėdimų vietų pakėlė visą stadioną – belgas pradėjo prasiveržimą į baudos aikštelę, suklaidino bent keturis varžovus ir palikęs juos už nugaros pasiuntė kamuolį į Fabianskio ginamus vartus.

Antrajame kėlinyje "West Ham" atrodė gerokai solidesnis ir pavojingesnis, tačiau šimtaprocentinių progų prie Kepos vartų nebuvo.

Neįmuš "plaktukams", galutinį tašką pačioje mačo pabaigoje po Rosso Barkley perdavimo padėjo mačo didvyris E. Hazardas.

"Chelsea" iškovojo trečiąją pergalę paeiliui. "West Ham" su antra nesėkme iš eilės lieka 11-oje vietoje.

"Chelsea" 2 - 0 "West Ham"
24' [1 - 0] E. Hazard
90' [2 - 0] E. Hazard