"Sevilla" dar kartą įveikė "Lazio" ir žengė į Europos lygos aštuntfinalį

Trečiadienį UEFA Europos lygoje buvo sužaistos pirmos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Sevilijoje paaiškėjo pirmasis aštuntfinalio dalyvis – "Sevilla" dar kartą įveikė Romos "Lazio" ir užsitikrino vietą šiame etape, kuriame visi dalyviai paaiškės ketvirtadienį.

Pirmąjį mačą andalūzai išvykoje laimėjo minimaliu skirtumu, todėl "Lazio" turėjo varžovus spausti nuo pirmų minučių.

Nieko panašaus "Ramon Sanchez Pizjuan" stadione neįvyko – "Sevilla" žaidė sau įprastą futbolą ir greitai įgijo pranašumą. 20-ąją minutę juos į priekį išvedė ir pirmoje dvikovoje pasižymėjęs Wissamas Ben Yedderis.

Antrajame kėlinyje "Lazio" atgimė viltis, kai iš aikštės 60-ąją minutę buvo pašalintas Franco Vazquezas. Visgi po 11 minučių svečiai patys užsidirbo raudoną kortelę ir susitikimą užbaigė taip pat žaisdami dešimtyje.

78-ąją minutę Pablo Sarabia smeigė paskutinę vinį į "Lazio" karstą – "Sevilla" triumfavo bendru rezultatu 3:0.

"Sevilla" 2 - 0 "Lazio"
(Pirmas mačas: 1-0, galutinis rezultatas: 3-0)
20' [1 - 0] W. Ben Yedder
78' [2 - 0] P. Sarabia
60' F. Vazquez ("Sevilla") pašalintas iš aikštės
71' A. Marusic ("Lazio") pašalintas iš aikštės