Sevilijoje - neįtikėtina futbolo drama, pasibaigusi "Real Betis" ir "Celta" lygiosiomis

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos penkerios 11-ojo turo rungtynės.

Kiek įdomesnėje dvikovoje San Sebastiano "Real Sociedad" namuose susitiko su "Sevilla". Po 90 minučių kovos nugalėtojas nepaaiškėjo - komandos įvarčių taip ir nepasiekė.

"Sevilla" net ir po lygiųjų išlieka antroje pozicijoje.

Dar kitoje dvikovoje pergalę pasiekė "Eibar", "Villarreal" išsiskyrė taikiai su "Levante", o Madrido "Getafe" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš "Huesca".

Paskutinėse vakaro rungtynėse įvyko tikras ispaniško futbolo desertas - "Real Betis" namuose priėmė Vigo "Celta". Šešių įvarčių dvikovoje buvo užfiksuotos dramatiškos lygiosios.

"Real Betis" pirmavo rezultatu 2:0, tačiau "Celta" antrajame kėlinyje sugebėjo ne tik, kad sensacingai panaikinti dviejų įvarčių deficitą, bet ir 84-ąją minutę įgyti pranašumą.

"Celta" buvo arti dramatiškos pergalės, tačiau Sergio Canaleso įvartis 87-ąją minutę nulėmė lygiąsias 3:3, kurios neturėjo tenkinti šeimininkės "Real Betis", iššvaisčiusios solidų pranašumą.

"Real Sociedad" 0 - 0 "Sevilla"

"Eibar" 2 - 1 "Alaves"
4' [0 - 1] M. Garcia
69' [1 - 1] J. Jordan
90+1' [2 - 1] P. Diop
24' R. Duarte ("Alaves") pašalintas iš aikštės
62' P. De Blasis ("Eibar") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 1 - 1 "Levante"
76' [0 - 1] R. Mori (į savus vartus)
90+2' [1 - 1] Alfonso

"Huesca" 1 - 1 "Getafe"
50' [1 - 0] X. Etxeita
90+1' [1 - 1] J. Molina

"Real Betis" 3 - 3 "Celta"
33' [1 - 0] Loren
57' [2 - 0] F. Junior
63' [2 - 1] M. Gomez
69' [2 - 2] B. Mendez
84' [2 - 3] M. Gomez
87' [3 - 3] S. Canales