Šeštoji "Bayern" pergalė Bundesligoje © Eurofootball.lt
Antradienį vakare Vokietijoje buvo sužaisti "Bundeslygos" šeštojo turo susitikimai. Šeštą pergalę iškovojo čempionato lyderis ir daugkartinis čempionas Miuncheno "Bayern", minimaliu rezultatu svečiuose įveikęs Frankfurto "Eintracht". Rezultatyviose rungtynėse pergalę svečiuose prieš "Hannover" iškovojo "Wolfsburg" o UEFA Čempionų Lygoje žaidžiantys "Werder" turėjo pripažinti "Gladbacho" pranašumą.

Frankfurte vykusiose rungtynėse be traumuoto Michaelio Ballacko žaidę "Bayern" atrodė vangiai, tačiau po keitimo pasirodę Mehmetas Schollis ir Paolo Guerrero pagyvino žaidimą ir padėjo Miuncheno klubui iškovoti pergalę. Būtent po M.Schollio perdavimo iš kairiojo krašto ir iraniečio Ali Karimi "atmetimo" įvartį galva įmušė Paolo Guerrero.

Gražios rungtynės vyko Hanoveryje, kur pirmajame kėlinyje "Wolfsburg" įmušė keturis įvarčius, kurie praktiškai nulėmė rungtynių baigtį. Du kartus rungtynių pradžioje po M.Karhano ir A.D'Alessandro perdavimų pasižymėjo M.Hanke. 27 minutę trečią svečių įvartį įmušė D.F.Klimowiczius, o įvarčiu galva atsakė T.Brdaričius, šiek tiek sušvelninęs rezultatą. Pirmojo kėlinio pabaigoje argentinietis A.D'Alessandro įmušė gražiausią rungtynių įvartį, realizavęs baudos smūgį iš aštraus kampo. Rungtynių pabaigoje T.Brdaričius įmušė antrą savo įvartį, kuris tik sušvelnino rezultatą.

Brėmeno "Werder" dėl pralaimėjimo niekuo neišsiskiriančiai "Gladbacho" komandai gali kaltinti tik save ir komandos kapitoną F.Baumanną, kuris įsimušė įvartį į savo vartus. Nors pirmajame kėlinyje daug progų įmušti turėjo svečiai, jie į priekį išsiveržė 21 minutę po J.van Damme'o įvarčio. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino T.Broichas, o rungtynių pabaigoje keistą įvartį į savo vartus įsimušė "Werder" kapitonas - jis, niekieno nespaudžiamas pėdos šonu pasiuntė kamuolį į savo vartus. Šis pralaimėjimas reiškia, kad dabar "Werder" nuo lyderių "Bayern" skiria jau 5 taškai.

Paskutinėse vakar vykusiose rungtynėse Dortmundo "Borussia" šventė antrą pergalę per tris susitikimus, šįkart 2-0 palaužę Bielefeldo "Arminia" pasipriešinimą. Pirmą įvartį po tolimo L.Rickeno perdavimo įmušė čekas J.Kolleris, o antrą įvartį nugalėtojams pelnė lenkas E.Smolarekas.

Trečiadienį žaidžiami likę penki "Bundeslygos" šeštojo turo susitikimai.

Antradienio rezultatai

"%c00100" 2 - 0 "%c00210"
27' [1 - 0] Jan Koller
83' [2 - 0] Ebi Smolarek

"%c00257" 0 - 1 "%c00001"
72' [0 - 1] Jose Guerrero

"%c00088" 2 - 4 "%c00011"
10' [0 - 1] Mike Hanke
14' [0 - 2] Mike Hanke
27' [0 - 3] Diego Fernando Klimowicz
30' [1 - 3] Thomas Brdaric
33' [1 - 4] Andres Nicolas D'Alessandro
89' [2 - 4] Thomas Brdaric

"%c00103" 2 - 1 "%c00016"
21' [0 - 1] Jelle van Damme
53' [1 - 1] Thomas Broich
60' [2 - 1] Frank Baumann (į savo vartus)