"Serie A": "Roma" ir "Lazio" šventė pergales, ketverios rungtynės – atidėtos

Sekmadienį dėl koronaviruso protrūkio Italijoje buvo sužaistos vos dvejos "Serie A" 25-ojo turo rungtynės.

Dar vieną pergalę iškovojo Romos "Lazio" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 3:2 palaužė "Genoa".

Svečiai į priekį išsiveržė jau 2-ąją susitikimo minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Adamas Marušičius.

"Lazio" savo persvarą padvigubino antrojo kėlinio pradžioje, 51-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Ciro Immobile.

Šeimininkai rankų nenuleido ir 57-ąją minutę Francesco Cassata puikiu smūgiu sušvelnino "Genoa" atsilikimą.

71-ąją minutę "Lazio" susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą, kai baudos smūgį sėkmingai realizavo Danilo Cataldi.

Domenico Criscito 89-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir dar kartą sušvelnino šeimininkų atsilikimą, tačiau tai ir buvo viskas, ką "Genoa" nuveikė šiame mače.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę namuose iškovojo "Roma", kuri net 4:0 sutriuškino "Lecce".

Cengizas Underis 13-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, o 37-ąją savo komandos pranašumą padvigubino Henrikhas Mkhitaryanas.

Varžovų triuškinimą 69-ąją minutę pradėjo Edinas Džeko, o 80-ąją tašką šiame mače padėjo Aleksandaras Kolarovas.