Sensacingas Čempionų lygos vakaras Liverpulyje baigėsi "Atletico" triumfu


 Alvydasas30 (Juventus FC) 03-12 23:07
0 0
Nu matai fa baxuram. City nepavyko istemti nenusimink
Cituoti
 Aš Audrius 03-12 18:46
1 0
Kalbant apie Liverpoolo, tai tikrai gaila, nes zaide jie labai gerai. Klaida Adriano manau leme nesekme. Aisku Lorentes smugis per milimetrini plysi buvo nuostabus, jis tiesiog sokirabo Liverpooli, tad Moratos tas ivartis jau kaip ir nebuvo netiketumas. Kantrybe sakyciau palauze Liverpuli, deja, bet taip yra. PSG tuo tarpu parode sakyciau klase, nes BVB neturejo sian sansu.
Cituoti
 Alan Alan 03-12 11:20
1 0
Vaidosiau duok kontaktus savo, susitiksim papasakosi man apie Liverpool ko nezinau
Cituoti
 Alan Alan 03-12 11:17
0 0
Asile nupist tau maza
Cituoti
 Gerard 03-12 10:56
6 4
Kaip minėjau, jei tokie kaip Vaidoshius gyvenime būtų perskaitę nors vieną knygą, gal turėtų daugiau žodžių savo leksikone. Bet dabar verčiasi tik tais, kuriuos girdi ir naudoja savo apgailėtinoje migrantų aplinkoje. Kai skaitai tuos pačius pezalus keliasdešimtą kartą, tai supranti, kad jam net varžybų žiūrėti nebūtina, pamatė rezultatą, įlindo į savo ankstesnį komentarą, copy-paste ir pilnos kelnės džiaugsmo savo sąmoju. Aš neabejoju, kad Vaidošius daug mano žodžių nesupranta, nes nėra tokių girdėjęs. O Vaidošius su Š raide, vis tik labiau atitinka jo esybę. Tai asocijuojasi su jam pažystamais ir jį patį tiksliai atitinkančiais lietuviškais žodžiais kaip, Šūdas, Šiukšlė, Šliauka, Šliužas, Šakalas, Šikna, Šarikovas, Šlykštynė..... Nabage, juk šio portalo komentatoriai nekalti, kad kažkas, kažkada tave išniekino ir sugriovė gyvenimą. Nors gali būti, kad tebeniekina iki šiol.
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 03-12 10:24
5 13
NeVARpoolio pridurkai užkaitusiom ausim vis dar įsivaizduoja, kad be FA bachūrų pagalbos tokius pačius rezultatus rodytų malkinės sąvartyne Vėl jų apmyžtoms galvoms atrodo, kad buvo aplyti, galvoji ar tikrai egzistuoja tokie deb.ilai ant šios žemelės Jeigu dar perpuvusios pensininkų ir atbrosų lygos antausio per abu grajus neužteko, tai dar pagaidinti Thugletico impotentų, kurie degradavę baisiausiai per 10 metų, čia ne 14-16 metų Atletico kur sugebėjo nukarunuoti Barcą, iki ČL finalų eidavo ir visi bijodavo jų impotentiško medkirtyno. Čia Atleticas kur Getafe ir Sociedadas turi realią progą išmesti tik iš ČL, bet ir EL zonos La Ligoje O ir šiaip NeVARpoolio medkirčiai prapiso laimėtas rungtynes, dar kiek progų pirmam mače Malkatos rąstas padovanojo. Visiškas sunaikinimas. Pasisekė, kad $hitty sutrypė malkinę be pasigailėjimo ir FA bachūrai ėmėsi priemonių, kad malkinės lavonynas netaptų vienos komandos lyga, o tai be FA bachūrų įsikišimo būtų Napoli/Atletico istorija dar ir dar kartą
Cituoti
sofistas (Liverpool FC) 03-12 10:08
6 1
varai, jūs varai, tik varyti ir mokate. Žiauriai gerai sulošė Liverpool vyrukai, - užteks šį sezoną ir vieno titulo (na jei neskaityti tų, kurie kaip praeito sezono pasėkmė eina) - perkraus galvas, perkraus sudėtį ir kiti metai bus vėl sėkmingi. Bet kuriuo atveju akivaizdu, kad Liverpool atėjo titulų metai ir dar ne vieni. MU bus aplenkti, neužilgo, gaila, kad AC Milan šiais metais nepavyks pavyti, teks padirbėti rimntai kitame sezone. O visi ten vaiduchai, lukoduchai, eziukagalviai - siūlau normaliems tiesiog ignoruoti - tai parazitų kūdra, mintanti negatyvumu ir bet kokiomis reakcijomis į juos
Cituoti
 Gerard 03-12 09:08
9 2
Kadangi gavau dėmesio iš Eziuko ir Gasiuko (žinokite, tai vienas asmuo skirtingais nikais, kaip Forza ???), tai reikia atsakyti. Kai kurių komentatorių debilizmas pasireiškia tuo, kad jiems nesvarbu savos komandos reikalai, o daug svarbiau kitų nesėkmės. Tokio Eziuko MU na neblizga šį sezoną, bet jam daug svarbiau Liverpool reikalai. Pavydas aptemdė protą, ne kitaip. Kiekvienas normalus žmogus supranta, kad anksčiau ar vėliau, pralošimas ateis. Ir kaip beviltiškai jūs atrodote džiaugdamiesi, kad Liverpool pagaliau pralošė. Siūlote į urvus grįžti, bet patys įsivaizduojate kaip retai iš ten išlįsti pastaruosius du sezonus turite šansą. Savo komentaruose NIEKADA nestūmiau ant kitų komandų, o tik ant neadekvačių, lojančių šunų, tokių kaip Vaidoshius, Eziukas, Forza. Žinoma, gal ir be reikalo. Ir taip juos gamta nuskriaudusi, galima ir pagailėti. Bet visų pirma, jie turi pagailėti patys savęs. Ateis pergalės ir jūsų komandoms, Liverpool tikrai dar praloš ne kartą, bet gyvenimas nesustos. Ir žinokite, be futbolo yra dar daug įdomių dalykų. Pradžiai perskaitykite po knygą.
Cituoti
GalaxyY
 GalaxyY (Liverpool FC, Anglija) 03-12 07:58
11 1
Gera kova buvo. Smaugė Atletico ginyba, bet pritūko sėkmės ir po to Adrian kliurka. Sveikinimai Atletico fanams! Kad ir negražus Atletico stilius, bet jie pasiekė savo.
Cituoti
Ampha
Ampha 03-12 02:18
30 10
Slapiu skuduru per feisa Hahahahha, be VARo, poolis nieko nepadaro. Kad ir nemegstu Atletiko, bet liVARpoolio fanai niekada nemokejo pralaimeti, tai dabar patys su s sumaisyti. You get what you f... deserve~!!! Jei butu isnaudoje bent daugiau is 34, kartoju, 34 progu, jokio pratesimo net nebutu buve. Zaide graziai, turejo kontrole, ir tik patys kalti kad nesugebejo isnaudot pranasumo, niekas daugiau. Varatarius grybas, bet kad ir padarius klaida, ka veike gynejai? Apzaide kaip mazus vaikus. Ir sitaip sugriut po vieno golo? Kur ju cempioniskas charakteris, patirtis? Staiga isgaravo? Prasileist nuo gynybini futbola zaidziancios komandos 3 ivarcius? Nejuokinkit. Ka veike VVD isvis, geriausias pasauly gynejas nusipelnes baliono labiau nei Messi? Jau jei medis Morata sugeba ji aplenkt tai apie ka mes isvis kalbam Zinau kad kazkur giliai yra ir normaliu Poolio fanu, tai nenusiminkit toks jau tas futbolas. O visiem kitiem, kurie kaltina varatariu, Atletico ar bloga ora, tai nusipelnet drebtis snukiu i zeme nes per aukstai pakile buvot. Aciu ir viso gero.
Cituoti
 Nesigaudau 03-12 01:12
9 15
Net negaisiu laiko skaitydamas komentaru, nes zinant, kiek cia Liverpoolio heiteriu ( kurie su dar asmeniskai po 10 acc susikir) tai butu tik laiko gaisimas... ziauriai graziai zaide livis. Tikrai, komanda kitaip strode nei per pirmas varzybas. Nu bet varatario klaidos... nu tikrai tragiskos. BET su ginyba irgi kas kas ne taip paskutiniu metetu, visu pirma linija atrodo net nebemoka pastatyt. Kai atejo VVD jis kontroliavo ginyba ir isdestydavo linija visa finyba kontroliavo.. dabar ziurint atrodo, kad to nebera nebera pagal ka rykiuotis atrodo nebera pagal kuri zaiseja statyt eile... Su Matipu ir VVD man asmeniskai atrode daug solidesne ginyba.. nezinau, cia mano nuomone. Bet faktas kad YNWA
Cituoti
 Sergio (Manchester City FC, FK Sūduva) 03-12 00:59
5 3
Kepenu baseinu medžiai tikejosi laimet no way
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 03-12 00:56
19 24
P$G gana solidžiai sulošė seriją ir pelnytai įveikė BVB jaunimą, jau būtų buvus gėda nepraeiti tokios kad ir pakankamai geros, bet jaunos ir mažai patirties turinčios komandos. Lauksim toliau Moneymaro šou Kas dėl NeVARpoolio ir La Ligos gėdos Thugletico impotentų tai labai prieštaringi jausmai. Iš vienos pusės NeVARpoolio medkirčiai be FA bachūrų užnugario yra gėdingi, šį sezoną beveik nematėme jų be teisėjų tempimo už ausų, tik ČL turnyre švariai žaidė, kur jie gėdingai buvo sudaužyti merdinčios pensininkų ir atbrosų lygos vidutiniokų bei šiandien damušti LA Ligos gėdos Thugletico impotentų, kurie kaip ne kaip išgyvena ko gero chujoviausią sezoną per 10 metų. Dar ir grupėje su jau lendančiu iš šiknos šūdu praėjo galinguosius Salzburgo vrus. Tai ir parodo koks iš tikrųjų yra NeVARpoolio medkirčių pajėgumas ir kokią milžinišką įtaką jų rezultatams turi FA bachūrai, be šito užnugario vargu ar ir malkinėje pirmautų su visom $hitty traumom Vis dėlto jau iki Kalėdų vien VAR`o dėka nupista 10 taškų pagal ESPN, kiek dar taškų nupyzdinta be VAR`o pagalbos, tiesiog FA bachūrų sąskaita. Iš kitos pusės La Ligos gėdą Thugletico impotentai demonstruoja katastrofiškai kraupų antifutbolą ir tikiuosi, kad jie šį sezoną bus uždūchinti La Ligoj ir net nepateks ne tik kad į ČL, bet ir į EL turnyrą kad nebedarytų gėdos su savo antifutbolu La Ligai. Bet kokiu atveju NeVARpoolio šlykštynėms jau reikėjo rimtesnio antausio, per daug gerai apie save pradėjo galvoti FA bachūrų dėka, jau po pirmo mačo čia gyrėsi kaip jie siautės savo būdoje ir kokie jie yra geri ir kokie Thugletico nevykėliai, o čia dar pyst namuose 3 golus prasileist nuo tokių impotentų Kada vapše paskutinį kartą šitie lavonai 3 golus kam nors įrideno įdomu Dar tas purvinas NeVARpoolio medkirčių žaidimas stengiantis traumuoti varžovų žaidėjus ir šlykščios provokacijos su tais stumdymais taip pat garbės nedaro. Aišku jie visi atsimena kaip 2018 ČL finale buvo uždūchinti UEFAdrid šiukšlių kišeninio teisėjo, kai ta šiukšlė leido Madref atmatoms daryti ką nori aikštelėje, tai NeVARpoolio medkirčiai pagalvojo, kad ir jiems taip galima. Bus gera pliūcha per charią ir savailaikis nuleidimas ant žemės.
Cituoti
 Sidney Cosby 03-12 00:53
3 11
Vienu.zodziu k u r v a k u.r v a k u r v a ir b y b i a i.s u b i ne j.kas varo ant Liverpool.
Cituoti
 Sidney Cosby 03-12 00:45
9 6
Na , bet reikia padekot vyrams rungtynes buvo nuostabios tokios persvaros nesu seniai mates, nejo imust ka darysi, o Andriano levelis tikrai ne tokiose macuose jam zaisti , tad sekmes ateity Liverpool
Cituoti